Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Tudnátok nekem koreai megszólí...

Kpopper kérdése:

Tudnátok nekem koreai megszólításokat írni? Egy levelet szeretnék írni a kedvenc koreai hírességemnek születésnapjára. Viszont a megszólításokkal nem vagyok tisztában. Nem szeretnék bunkónak tűnni a szemében nyugati ként.

Figyelt kérdés

Hogyan szólítsam meg a levélben?? Pl.:

Kedves ...!

Nagyon nagy tisztelet számomra, hogy egy olyan csodálatos hírességnek írhatok levelet mint (...) <-- nem tudom hogyan szólítsam meg.

Remélem értitek! :)


2016. nov. 30. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Mintha a 16 éves unokahúgom lennél. :D

Szüleidet tiszteld inkább, hogy van interneted, ruhád, telefonod, kajád, számítógéped, stb.

Soha senki nem fogja elolvasni, amit neki írsz.

2016. nov. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
17:41 Nem értem.. Eleve szokott készíteni videókat, amikben a rajongók leveleit olvassa el... És mondta már, hogy szetetettel várja őket.
2016. nov. 30. 17:42
 3/7 A kérdező kommentje:
17:14 * bocsánat.
2016. nov. 30. 17:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Angolul fogsz írni neki vagy koreaiul? Mert ha angolul akkor nyugodtan mondhatod hogy mint te.
2016. nov. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
나는이 정상이 아니라고 생각
2016. dec. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves .....(az idol neve) oppa!



....írhatok levelet mint oppa vagy mint ...(a neve) oppa


Pl tegyük fel hogy az idol neve mondjuk...Kim Min Seok.


Kedves Kim Min Seok Oppa!


....mint Min Seok oppa.


Ha koreaiul írsz semmiképpen se mond azt hogy: te. De ha angolul akkor nyugodtan mondhatod. Egyébként kinek írsz? :)

2016. dec. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
구글 번역기는 때때로 매우 유용 할 수 있습니다.
2016. dec. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!