Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyek a kedvenc dorama...

Melyek a kedvenc dorama sorozataitok? Tehát ilyen japán, koreai sorik

Figyelt kérdés
Mivel nagy Death Note fan vagyok, így láttam a belőle készült live action sorozatot, ami felkeltette az érdeklődésem a doramák iránt. Keresgéltem neten, volt amit el is kezdtem nézni, de sajnos eddig rossz tapasztalataim vannak. Ezért gondoltam, hogy felteszem a kérdést, hátha vannak, akik már jártasak benne.

2016. júl. 16. 20:49
 1/9 D-Mano ***** válasza:

Miféle rossz tapasztalatok?


Sok koreai/japán sorozat igazából ilyen romantikus dráma. Vannak komolyabb hangvételűek és vannak könnyedebb komikusabb darabok is. Ez a többség, és ezek nem annyira hasonlítanak a Death note "kisugárzására". Írok pár doramát, ami nem az átlagba tartozik.


Liar game

[link]


A mangájához ismertető is van, ez jó lesz a doramához is: [link]


Battle royale (movie)

[link]


Life

[link]


Majo no jouken

Komoly hangvételű dráma. A tiltott tanár-diák szerelmet dolgozza fel. De a japán társadalmi jelenségekkel is összeütközésbe kerülnek a szereplők (a fő konfliktust leszámítva is)


A tömegcuccokból a kedvenceim:

Secret garden

My fair lady

2016. júl. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi, jónak tűnnek :)


Hát igazából cím amire emlékszem rossz tapasztalatként az a Doctor Frost. Sokat vártam tőle, de rettentő unalmas és gyenge lett minden szempontból :./

2016. júl. 16. 23:47
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én kedvenceim:

Faith

City Hunter

The king 2 Hearts

Healer

Secret Garden

The Princess Man

My Girlfriend is a Gumiho

Descendants of the Sun

Queen InHyuns Man

Uncontrollably Fond - ez jelenleg fut, de már most tudom, hogy nagy kedvencem lesz


Eezek mind romantikus doramák. Valamelyik akciósabb, valamelyik viccesebb, valamelyik drámaibb. Mind baromi jó.

2016. júl. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a Death Note tetszett, akkor szerintem érdemes megnézned a Gantz filmeket is. 2 film, halálistenek helyett űrlények és egy titokzatos fekete gömb. Nem mellékesen L is játszik benne, vajon felismered-e smink nélkül (én nem hittem a szememnek) :)

A másik, amit ajánlanék a Bloody Monday, 2 évados nyomozós-diákos sorozat, tele csavarral. Ebben nincs semmi természetfeletti, de attól még ugyanolyan izgalmas.

2016. júl. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak kettőt láttam életemben, de azok nagyon bejöttek. :)


Shut Up Flower Boyband


Ez ilyen fiúbandás, tiniknek való sorozat. :)


Sangsang Goyangi


Ez pedig macskarajongóknak való. :D

2016. júl. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A Descendants of the Sun-t nagyon ajánlom! Nagyon szeretem ezt a sorozatot, pár nap alatt néztem meg és minden percét imádtam!
2016. júl. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A Sassy Go Go is aranyos, és sok helyen elgondolkodtató.
2016. júl. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Doctor Stranger . Kill me Heal me . My love from the star . She was pretty . You'are beautiful,falling for inonence . mask.she so lovable .
2016. júl. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
falling for innocence* ohh és a fated to love you .Master's sun :)
2016. júl. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!