Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek mi a kedvenc koreai...

Nektek mi a kedvenc koreai doramátok? Ajánlanátok nekem valami igazán jót? (ha nem koreai sem baj, csak lehetőleg legyen hozzá magyar felirat)

Figyelt kérdés

2015. aug. 26. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:

A you came from the start,master's sun,i hadd your voice,marriage not dating,my secret hotel,divorce lawjer in love,oh my ghost,the marmaid,city hunter,jumong,princess man,sungkyonkwan scandal,tamra the island,the legend-nekem mind felejthetetlenek ezek koreaiak.


Tajvani legjobbak:devil beside you 6-szor láttam :-)

Sunshine angel,go single lady,bull fighting,it started with a kiss,skiep beat,love keeps going,just you,hi!my sweetheart,murphys love of love.


Kínai:love weawes the millenium.


Japán:hana yori dango,hana kimi.

Thai:full house.Remélem segítettem,ezek mind nagyon jók és található hozzá magyar felirat.A kínai,tajvani doramák romantikusabbak,mint a koreai sorozatok.A koreaiak izgalmasak,a japán dorik tanulságosak.

2015. aug. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A koreaiak közül a többségét láttam már. A Devil Besid You-val pedig már nagyon régóta szemezgetek, úgyhogy szerintem bele is vágok. :)


Köszi, sokat segítettél.

2015. aug. 28. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!