Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A fiatal menekültek miért...

A fiatal menekültek miért bújnak a kapucnijukba?

Figyelt kérdés
Az embernek olyan érzése van mintha el akarnénak bújni. Miért jó ez nekik?

2017. jan. 3. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Mert így ha lopnak vagy más bűncselekményt csinálnak nem tudnak jó személyleírást adni róluk
2017. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Fázik a fejük?
2017. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Valami értelmes ötlet?


Pont azt a benyomást keltik mint amit első ír, de nem lehetnek annyian bűnözők, mint ahány így mászkál. Legalábbis számomra hihetetlen.


A fázik a fejük meg kb. olyan indok, mint hogy a csajok azért rakják ki mindenüket télen is mert melegük van.

2017. jan. 3. 21:22
 4/13 anonim ***** válasza:
Pedig kb ez a két indok van rá. És ha úgy veszed hogy fele ezért fele azért akkor már nem olyan hihetetlen mennyiségek
2017. jan. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

A fázik a fejük meg kb. olyan indok, mint hogy a csajok azért rakják ki mindenüket télen is mert melegük van.


Honnan vetted ezt a baromságot? Én még a sapkára is fel szoktam húzni a kapucnit ha ilyen hidegek vannak mint most.

2017. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
Amiert a bankrablo is eltakarja az arcat
2017. jan. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Jó, akkor ezek szerint komolyan gondoltad. Azt hittem ironizálsz. Én mondjuk max akkor veszem fel, ha épp nincs sapka, de rá még nem húztam, mert engem meg az zavar ha csak előre látok.:).

Bár a kérdésben elfelejtettem írni, nem is azt furcsálom, amikor ilyenkor kapucniznak, hanem mondjuk egy szeptember végi napsütésben.

2017. jan. 3. 22:28
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Felénk egy kis cigó szokott nyáron is kapucniban lenni. Olyan tipikus hátbaszúrna ha nem lennék kétszer akkora feje van. Ettől a kapucnizástól olyan gengszteresnek érzik magukat sztem, aztán jó részükből tényleg az is lesz és akkor meg ott a fentebb írt előny hogy takarja az arcot.
2017. jan. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%

Ha valaki két hónapja nem fürdött, nem mosott hajat, arcot, nem vágatott frizurát, egy szintben fekszik a menekülttáborok porondján a sárlében úszó szardarabokkal, az valahogy nem szívesen mutogatja a csapzott fejét a jólakott, jólfésült, legújabb divat szerint kinyalt ficsúroknak, akik ha meglátják őket, - szándéktól függetlenül - az ég világon kívül semmi mást nem tudnak, mint rögtön nyolcasával a képükbe tolni a kamerát, meg mindenféle marokban világító szrt, hogy jó kis migránsos felvételeket hozzanak össze róluk, mint valami bazári majmokról.


Egyébként nem olyan kirívó szokás, európai suhancokon is rendszeresen fenn a kapucni időjárástól függetlenül.

2017. jan. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy időszak tiniként, mikor az én fejemről se lehetett lerántgatni, ha esett, ha fújt. Valahogy azt éreztem tőle, hogy így nem figyelnek az emberek, hogy ezzel kifejezem, mennyire tojok másokra és, hogy mit gondolnak rólam. Nekem akkor ez fölösleges volt, mert az üldözési mániám, ami kiváltotta sem volt indokolt, csak egy lázadó tini voltam. A menekült fiataloknál azt hiszem egészen jogos az üldözési mánia és, hogy megpróbálnak elbújni a világ elől. Persze nem kell naivnak lenni, biztos van olyan is, aki tényleg a személyiségét titkolja, de a többség szerintem szimplán csak nem akarja, hogy bámulják vagy célba vegyék vagy a háta közepére se kívánja az embereket és így kevesebbet lát belőlük.
2017. jan. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!