Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Külföldön is jellemző hogy az...

Külföldön is jellemző hogy az emberek megbámulnak vadidegen embereket, vagy ez csak magyar szokás?

Figyelt kérdés

Utcán, tömegközlekedésen, rendezvényeken


Itt Magyarországon ha valaki nem néz ki tökéletesen az akárhova megy ki van téve a bámuló tekinteteknek. Külföldön még nem nagyon voltam, nem tudom mi a helyzet ezügyben de kíváncsi vagyok. Gondolok mondjuk ilyen helyekre mint USA, Kanada, Nyugat-Európa, Skandinávia.


2017. febr. 2. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az USA-ban, senkit nem érdekel, hogy hogy nézel ki. Nyugat-Európa országokként változik, de nem szoktak annyira bámulni, mint itthon.
2017. febr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Én néha bámulok másokat, hogy jól megjegyezzem, és később írhassak róluk. De egyébként itt Londonban ez nem nagyon szokás.
2017. febr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, külföldön is.

De számíthat az is, hogy pontosan mit értesz azon, hogy "ha nem néz ki tökéletesen".

Torontóban elég egy lila télikabát a mindenki szürke-fekete-semmilyen színű öltözködésben.

2017. febr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A bámulás szerintem elég általános emberi szokás, nem hinném, hogy országfüggő lenne. Na jó, legfeljebb az, hogy hol miért bámulnak. :)
2017. febr. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Birkaság!
2017. febr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!