Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A romák mennyire fogadják el...

A romák mennyire fogadják el a magyarokat ('gádzi')?

Figyelt kérdés
Pontosabban arra lennek kiváncsi, hogy egy 16,5 éves srácnak mennyire "engedik" a 16 éves gázsi lányt?
2017. febr. 13. 22:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom fontos-e de csunyán mondva nem a putris roma érdekel, hanem elittebb, gazdagabb családok akim átlagnál jobban élnek!
2017. febr. 13. 22:36
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Régen igen, ma már nem követelik meg a szülők a gyermekeiktől hogy a saját "fajtájukból" (elnézést a kifejezésért) válasszanak párt. Maximum nem nagyon szívlelik ha van egy elképzelésük, de elfogadják ki kit választ.
2017. febr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 gebasz1 ***** válasza:
58%
Ismered a mondást : ki korpa közé keveredik ......Te ott mindig kívül álló leszel.
2017. febr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Orfeus ***** válasza:
78%

A legalja, amikor egy Magyar lányt látok egy cigánygyerekkel. Helyes, értelmes lány, szotyizó melegítős buta cigánnyal... Jó kilátások, tényleg. Ennyi idősen még van időd gondolkodni. Olyan környéken nőttem fel, ahol van belőlük bőven, hidd el, hiába pénzes, ott van a többi rokon, akikell szoros a kapcsolatuk. Ne akarj oda gyereket szülni.


De ha mégis akkor bánni fogod hogy nem hallgattál egy gyakorikérdéses idegen válaszára.

2017. febr. 15. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kérdező pont hogy fiú szóval ő biztos nem fog oda szülni senki sem :D


Amúgy meg fentieknek igazuk van. Magyarként mindig lefognak nézni és nem azért mert több pénzük van ( azért is részben ) de főként azért mert ők tudják saját magukról hogy ,,betolakodók'' és nem igazán akarnak gyűlölködőket.


Másik ami még szemet szúrhat az hogy hidd el sok kis roma gec.inek tetszeni fog az a lány akár családon belül is szóval egy alap féltékenységi faktor ott is jelen lesz. Szerintem nem éri meg a kockázat hogy egyik nap bevárjanak valamelyik sarkon és elbeszélgessenek veled :D

2017. febr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Lany vagyok!😄 es en vagyok a gadzi!

Fiunak a lanyt mennyire engedik!

2017. febr. 17. 19:43
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor gratula hogy ennyire értelmetlenül sikerült leírnod...mert pont a fordítottját írtad vagyis egy 16,5 éves fiúnak mennyire engedik a 16 éves roma lányt. Máskor pontosabban -.-
2017. febr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hat ne haragudj!

De szerintem teljesen jo a megfogalmazas, es elotted is ertette mindenki!😆

2017. febr. 18. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!