Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Az angolok (britek) mind-mind...

Az angolok (britek) mind-mind tapló, rasszista személyek? Ki mit tapasztalt ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2017. febr. 18. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Tisztelet a kivételnek.
2017. febr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, én itt írtam egyszer arról az élményről, mikor a nyelvtanuló gyermekcsoportnak az volt a feladata, hogy interjúvoljon meg az utcán valakit, és a magyaros kérdésre, hogy: de mi van akkor, ha nem akar társalogni, az angolok rövid ideig értetlenül néztek, majd mondták, ez nem fordulhat elő. :)

De persze ez vagy 24 éve volt, az EU-s keleti horda rohama nagy teher lehet náluk, és persze vidék és város ott is más.

Viszont a civilizált viselkedés az csak a látszat, valóban (az egyébként bőven elég, ha arra vagy kíváncsi, hogy hol a legközelebbi sportbolt), de alatta nem taplóság van, csak mély meggyőződés, hogy mások sehol sincsenek. Azért nem véletlen, hogy ők gründoltak világbirodalmat. :)

2017. febr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem azaok, én ezt a kint élő feketékkel (nem mind) tapasztaltam inkább. Az angolok, akikkel eddig dolgozom volt, mind kedvesek és udvariasak voltak. (Jó, jó, becsúszott egy-egy fucking a mondatba, de ettől még nem voltak taplók.)
2017. nov. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!