Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Vicces és/vagy kínos megtörtén...

Vicces és/vagy kínos megtörtént szituációk vidéki emberekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Üdv!

Személyes tapasztalatra vagy barátoktól, hallomásból hallott történetekre lennék kíváncsi, ami vicces, kínos esetleg nagyon szokatlan dolog, szituáció volt számodra vagy ismerősöd számára egy pl. palóc emberrel való találkozás, társalgás során.

Előre is köszönöm a segítséget! :)


2017. jan. 29. 13:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én tudok egyet, amiben én vagyok a vidéki.


Utaztam egy buszon Pestről - az én szempontomból "haza", egyes utastársak szempontjából "vidékre".

Arrafelé sok helyen tartanak szarvasmarhát, és a késő délutáni járatoknál előfordul, hogy a busznak némelyik faluban percekig állnia kell, mert épp akkor térnek vissza a legelőről, természetesen a falu főutcáján vonulva végig.

Ekkor is ez történt, ami egyes fővárosi utasok számára óriási szenzáció volt. Elő a mobilt, kamerázzák bőszen, megy majd fel a fészbukra.

Egyszer csak azt mondja az egyik:

- Hát ezt nem hiszem el, mennyi tehén...

Mire a másik:

- Te hülye, ezek bikák, nem látod, hogy szarvuk van?!

- Ja tééényleg...


(Természetesen tehenek voltak.)

Kínos volt, mert nem tudtam eldönteni, hogy beleszóljak, vagy finoman ámde határozottan felhívjam a figyelmüket, hogy a marháknál mindkét nemű állatnak van szarva, de tőgye csak a teheneknek... :)

2017. jan. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!