Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Olaszországban miért rejtegeti...

Olaszországban miért rejtegetik a babákat mikor kicsik?

Figyelt kérdés
Sem Face, se semmi, ahol megmutatnák. De miért?
2017. szept. 1. 08:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Ők tudják hogy a való világban kell élniük nem pedig a virtuálisban. Mi sem tesszük ki a születendő babánk képét a facebookra, ahogy magunkat sem.
2017. szept. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem rejtegetés.


Ez a normális.

2017. szept. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Titkolni? Ti nem osztottatok meg róla néha fotókat? Nem őt láttátok a legcukibbnak a világon? Nem akartátok megmutatni a világnak?
2017. szept. 1. 09:37
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem szortam tel a face-t az ujszulottel. Szanalmas, ha ebbol mered le ki mennyire buszke a gyerekre vagy mennyire szereti.
2017. szept. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem ezt írtam. Csak furcsállom, hogy több hónapig nem mutogatják.
2017. szept. 1. 09:51
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

gyermektelen férfiként pont leszharom az ismerőseim babafotóit

aki gyakran tolta föl a kölkét (havonta többször) azt vagy töröltem vagy minimum letiltottam a bejegyzéseit.


akinek meg vagy saját gyereke annak úgysem lehet szebbet mutatni, szal tök fölösleges

2017. szept. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem abban mérik a szeretetet, hogy ki mennyi babafotót tölt fel. Van egy ismerősöm, aki gyakorlatilag leszarja a babáját, 3 állásban dolgozik (és nem azért, mert szegény), a gyereket lepasszolja a nagymamámak, de azért kb. minden héten feltölt egy cuki képet, és odaírja, mennyire imádja.
2017. szept. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ismerek egy olasz párt, ők raktak fel de a baba feje kivolt takarva. Na, ezt akkor miért? Ezt nem értem.
2017. szept. 1. 10:56
 9/16 anonim ***** válasza:
63%

személyiségi jogok

kinek hiányzik, hogy a gyerek felnőve beperelje a szüleit, mert az engedélye nélkül rakták ki a képét

2017. szept. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

Mert a gólyahírt megosztják, de a gyerek személyiségi jogait tiszteletben tartják.


Nem, nem osztottunk meg fotókat a facebook-on. Akit valóban érdekel s akire tartozik, az a valóságban is meri a gyerekeket. Másokra pedig nem tartozik.


Valamint majd a gyerek eldönti saját jogon, hogy milyen képei kerülnek az internetre, sokkal, sokkal később.


Igen, a leghelyesebb gyerekek a világon. De nem arra használandók, hogy vadidegenek tukmáljam a képeiket a neten, hogy a sarki zöldséges, a félidegen kolléganő meg a negyedik szomszéd írogasson álságos "jajj, de éééédiiii"-szövegeket a képük alá. Nem használjuk erre őket.


A család magánügy.

2017. szept. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!