Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Az orosz nők milyenek? Nem...

Az orosz nők milyenek? Nem kinézetre gondolok, hanem belső tulajdonságokra

Figyelt kérdés
azt hallottam róluk,hogy nagyon kedvesek barátságosak,vidámak, mosolygósak, de ha összejönnek vkivel,az elején normálisnak mutatják magakat,pár hónap mulva meg teljesen megváltoznak,mintha kicserélték volna öket.fiuk, férfiak,akinek van tapasztalat orosz nőkkel az irjon:)
2010. aug. 6. 00:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%
Honnan tudjuk?
2010. aug. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
én csak egy félig orosz csajt ismerek:D nagyon jó kis csaj azt megkell hagyni,de csa ritkán kedves,és azokkal,akik nem "csúnyák" számára:Damúgymeg sokszor szokott gyengéden bunkózni,mintha ő lenne a minden:D
2010. aug. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nem is annak szól a kérdés, aki nem tudja......:))
2010. aug. 6. 01:00
 4/18 A kérdező kommentje:
köszi a választ,ha másnak van még tapasztalata oroszokról,az irhat! ;)
2010. aug. 6. 01:01
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Én fél évet töltöttem Moszkvában az egyetem alatt. Egészséges egyedülálló huszonéves srácként volt pár kalandom. Amit általánosságban le tudok vonni: szeretik, ha verik őket az ágyban (persze nem durván). Nyilván ez nem az orosz nők sajátja, de én azóta sem találkoztam ennyi pozitív mintával. 10-ből 6 biztos kérte ezt tőlem. Érdekes volt.
2010. aug. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

haverom nagyanyja orosz, ő nagyon kedves, nála kedvesebb embert nem nagyon ismerek, de komolyan mondom, mindíg mosolyog, jó kedve van, és segít mindenkinek kivétel nélkül... Én csak őt ismerem aki vér orosz mást nem, szal nekem ez a tapasztalatom :)

16/F

2010. aug. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
köszi szépen:) amugy nekem is van 3 orosz ismerősöm-közülük az egyik férfi-ő pl.nagyon jószívű,kedves, aranyos.a nők már ravaszabbak egy kicsit,de kedvesek,és segitökészek.én ezt tudom elmondani, de más véleményére is kiváncsi vagyok.
2010. aug. 6. 01:18
 8/18 anonim ***** válasza:
39%

Engem nem jelölt vissza az Iwiw-en.

Bosszúból én is töröltem az egész baráti körét.

Persze én vagyok a hülye kis önérzetes.

2010. aug. 6. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%
Hangosak és temperamentumosabbak.....ott a szép nők is sokkal kedvesebbek,mint itt...
2010. aug. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
:)) Hát, lehet h.azért nem jelölt vissza mert nem ismer.....:D végülis, nem kötelezö, én se szoktam visszajelölni annak akit nem ismerek
2010. aug. 6. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!