Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Egy Koreai fiúval fogok...

Egy Koreai fiúval fogok találkozni, valakinek van itt tapasztalata Koreaiakkal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jovoheten talalkozok egy koreai sraccal, nagyon izgulok, szerintem o inkabb barati talalkozora gondol, tehat nem randi. Itt lakik budapesten mar fel eve, neten ismertem meg egy language-exchange appon keresztul! Etterembe megyunk (Koreai etterem) hogy illik, ki fizessen? Hivjam meg en, vagy mindenki a sajatjat fizesse? Illetve összességben valakinek van tapasztalata a Koreai fiukkal? :)
2018. ápr. 16. 11:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Volt vietnami osztálytársam/haverom gimi/egyetem alatt. Hiába élt Magyarországon 12 éves kora óta, hiába tetszettek neki a magyar lányok, nem kezdett egyel se semmit mert a szülei kiátkozták volna. Diploma után ki is költözött Londonba mert ott nagyobb eséllyel talál vietnámi csajt. Az hogy európában tanul az nem mentség, csak nehezítés.
2018. máj. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Úristen, erre nem is gondoltam hogy tényleg ennyire komolyan veszik. Az gondoltam hogy annyira szeretik a gyereküket, hogy elfogadják... ez így már sok mindent megmagyaráz na ha tényleg ez lenne az oka, mert én tényleg úgy láttam hogy nagyon jól érzi magát, tök sokat nevetett, és ahogy elbúcsúztunk és felszálltam a buszra, abban a másodpercben elkezdett irogatni meg út közben még fel is hívott. Ezért nem értettem hogy hova lett az a nagy lelkesedés
2018. máj. 2. 19:45
 13/17 A kérdező kommentje:
Meg az is fura volt, hogy állandóan úgy sétált hogy a karunk összeért ... Most már lehet csak én képzelem be vagy nemtom, de én úgy tudtam hogy a koreaiak kerülik a test kontaktust. A végén még meg is ölelt
2018. máj. 2. 19:52
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal a japánok a fő tapikerülők, persze a koreaiak sem latinvérűek de nem annyira durvák mint ők. Amúgy az egy dolog hogy az általános emberi érintkezésben kerülik a kontaktust de romantikánál azért más a helyzet ;) valahogy szaporodnak ők is és végülis sokkal jobban mint a magyarok ;)


Szóval sztem tuti kedvel, de azért simán lehetnek kulturális/családi okai ami miatt nem folytatja. De azért azt se felejtsd hogy nem egy romantikáról és szerenádokról híres nép szóval simán lehet hogy csak szimplán béna és tőled reméli a kezdeményezést ;)

2018. máj. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Azért Vietnám és Korea két egészen különböző hely. Nekem a barátnőm kínai, és az édesapja a mai napig nem tudja, hogy együtt vagyunk (közel 8 hónapja) viszont a mama igen!


Mikor elsőnek mondta neki telefonba, hogy velem randizik (külföldivel), a mama rácsapta a telefont. 2 héttel késöbb újból beszéltek, és a mama már jobban elfogadta tényt, sőt bíztatta, hogy látogasson meg engem Európában. Most pedig én kínában találkoztam a mamával és meg volt velem elégedve!


Apukához még fel kell nőni, nagy kihívás, de haladok az úton! :)

2018. máj. 3. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Na, sok sikert kívánok neked, hogy elfogadjanak! Ez olyan szomorú, hogy nem veszik figyelembe a gyerekeik érzését, csak a kultúra meg a nemzetiség miatt.... én is teljesen el vagyok keseredve, nekem nagyon tetszett a srác... mondjuk ő nem biztos hogy emiatt nem lép xD
2018. máj. 3. 05:34
 17/17 anonim válasza:

Más emberek! :)


Nálunk is van hasonló precendens, sok helyen találkoztam már olyannal, hogy magyar csak magyarral lehet.. Illetve ha valakinek a barátnője néger akkor a család néha ki is bukik.

2018. máj. 4. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!