Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Csak engem ráz ki a hideg a...

Csak engem ráz ki a hideg a népviselet látványától vagy mást is?

Figyelt kérdés
2018. jún. 12. 22:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem csak egy perverz kisebbséget.
2018. jún. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Nekem kifejezetten tetszenek a népviseletek. :)
2018. jún. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Metionin ***** válasza:
78%
Nekem semleges. Van amelyik tetszik, van amelyik nem.
2018. jún. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Engem nem ráz ki tőle a hideg, egyszerűen csak nem érdekel, igyekszem elkerülni.
2018. jún. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%
A hideg nem ráz tőle, de nekem se tetszik a magyar népviselet, de a környékbeliek (osztrák, román, szlovák stb.) sem.
2018. jún. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk hidegrázást nem kapok egyik népviselettől sem, ellenben azért nem mindegy, hogy melyik nép népvieseletére gondolsz. Mert nem említetted, de népviselet a délamerikai indiánok poncho-ja is, a muszlimok burkája, az arabok fejkendője, a székely lányok pártája és sokszoknyája, a japánok kimonója stb stb. Ezek között vannak, amik nekem is jobban tetszenek, másikak kevésbé.

Mondd kedves kérdező, te melyiktől kapsz hidegrázást és miért?

2018. jún. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze a liberalizmusnak a kérdéséhez?

Az eredeti népviseletek szépek. De ma már ritkán látni ilyeneket. Az utánzatok nem népviselet.

2018. jún. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%

ma 05:45-ös:

Ugyan nézz már utána, MIT JELENT a liberális szó!

Mert ehhez a kérdéshez semmi köze és a válaszod is teljességgel értelmetlen, mert semmi összefüggés sincs a népviselet szeretete vagy nem szeretete és a liberalizmus közt.

Persze, aki ennyire nem ismeri a magyar nyelvet mint te, az jobb, ha nem dobálózik olyan szavakkal, amik jelentésével nincs tisztában, ugyanis ez nagyfokú ostobaságra vall!

2018. jún. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Mansour ***** válasza:
86%
Csak engem ráz ki a hideg az ilyen kérdésektől, vagy mást is?
2018. jún. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 jonyka válasza:
86%

Ha kiráz a hideg a népviselettől, akkor ki kell rázzon a hideg a gulyástól, a lángostól, a palacsintától, a pörkölttől, a halászlétől és a töltött káposztától is.

Ugyanis ezek a ételek UGYANOLYAN hagyományértékkel bírnak, mint a magyar népviselet.

S ha már itt tartunk, kirázhat a hideg a magyar nyelvtől is ilyen gondolkodásmóddal.

2018. jún. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!