Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Vajon a szakállamat respektált...

Vajon a szakállamat respektálták a migránsok?

Figyelt kérdés
Pár éve történt az eset, mikor még voltak migránsok a városba. Esti órákba sétáltam az utcán, kicsit hosszabb szakállam volt növesztve olyasmi mint a muszlimoknak szokott. Szóval két ilyen migráns kinézetű figura ment el mellettem és valamit oda mondott az egyik nekem. De nem úgy tűnt hogy ilyen beszólás vagy valami rosszindulatúság akar lenni. Vajon a szakállamat respektálta?
2018. szept. 16. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Elképzelhető
2018. szept. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%
Perpillanat két tucat europid képén több szakállmány van, mint az egész mohamedán világban együttvéve. Ott (még) nem zajlik ez a divathullám átlagemberék körében, néhány ilyen bigott szektát leszámítva. Bár a németben, oroszban dolgozó vendégmunkások kezdik hazahordani...
2018. szept. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy respektálta. Ez amolyan "kontrollkérdés" volt. Ha megérted, amit mondott, az "övéké" vagy, vagyis lehet veled barátkozni, üzletelni, stb. Ha nem, akkor csak egy nyomorult gyaur.
2018. szept. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!