Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Van olyan eladó (lány) akit...

Van olyan eladó (lány) akit nagyon kedvesnek és? ->

Figyelt kérdés
Akit nagyon kedvesnek találtok? :) KORT és NEMet írjatok!!!! És ha gondoljátok megírhatjátok milyen megyében vagy üzletben dolgozik a bátrabbak várost/falut is írhatnak :P Csak azért kérdezem, mert sok a bunkó és ritka a kedves eladó :S és hogy nektek mik a tapasztalataitok.
2010. jún. 27. 16:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
És ha azt tudnád, milyen sok a bunkó vevő és milyen kevés a kedves... Megírjam esetleg a nevét-címét-telefonszámát is a számomra szimpatikus eladóknak? (nem, én nem vagyok az, mielőtt belémkötne bárki)
2010. jún. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
Van egy eladó csaj akivel elég közelről megismertük egymást, egész kedvesen leszo....
2010. jún. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk a faluban van egy nagyon kedves nő, százszor szívesebben megyek akkor vásárolni, mikor ő van ott... Segít, ha nem tudok dönteni melyik a jobb, és őszinte véleményt ad, meg lehet bízni benne.
2010. jún. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Előző: Szerintem nem segít, csak megmondja melyik azt amelyik többre kerül.
2010. jún. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 d,jpt L ***** válasza:
51%

Az eladónak édes mindegy, hogy mi mennyibe kerül, ugyanis nem az után kap fizetést, te tudatlan.

Én ismerek kedves eladót.


Ezt az értelmetlen kérdést.

2010. jún. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Te vagy tudatlan! Nem tudod azt, hogy ha egy falusi boltban 2- szer vásárolnak egy 80 forintos csokit akkor megszűnik a bolt és a kedves kis eladónk nem lesz munkája!
2010. jún. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Meg egy jól menő üzletben több fizetést kapnak, mint ott ahol alig vásárolnak.
2010. jún. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Válaszoljatok ahelyett, hogy egymást meg engem is támadtok! Azért kérdeztem minimum megyét, hogy melyik megye az amelyikre a legtöbb jó pont érkezik (persze tudom ebből még nem lehet rendes következtetést levonni) de ha nehezetekre esik válaszolni, ami úgy látom így van akkor minek írtok?! A válaszok idióták nem én meg a kérdés :)) egyáltalán nem buta kérdés, nézz körül más kategóriában na ott találtok buta kérdéseket..
2010. jún. 27. 18:21
 9/14 anonim ***** válasza:
Nyugi, téged nem támadtalak és én már válaszoltam!
2010. jún. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
:)
2010. jún. 27. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!