Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Azon gondolkodtam, hogy...

Azon gondolkodtam, hogy megtanulok spanyolul. Jó ötlet?

Figyelt kérdés

Az első célom, hogy megtanulok normálisan angolul, de találtam egy spanyol oldalt [link] ami nagyon tetszik. Tehát a spanyol a 2. nyelv lenne a listámon. FIÚK/LÁNYOK! Ha tudtok spanyolul, mit szóltok ehhez az oldalhoz, mint alapfokhoz?!? Szinte semmit nem tudok spanyolul, de azért el szeretném kezdeni tanulni. Nagyon meg akarok tanulni, mert vonz ez a nyelv. Számomra csodálatos.:D

Érdemes belekezdenem???

13/L


2010. júl. 17. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

persze, minél több nyelvet beszélsz annál több lehetőséged lesz később, pláne, ha mondjuk külföldön dolgoznál.


ha a spanyol megvan utána az olaszt és a franciát könnyűszerrel megtanulod.

az angol meg igen, fontos :)

2010. júl. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Jó ötlet, én is nemrég kezdtem el spanyolul tanulni, nekem már a 3. nyelvem angol és német után. Az általad említett oldalt én is használom.
2010. júl. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszike:D
2010. júl. 17. 14:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet! Én is szeretnék majd spanyolul tanulni!
2010. júl. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!