Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Nyelvek

A kérdés

Nem értem, amit mond. Milyen angol szlenget használ a videóban a fiú? Mi a mondanivalója?

https://www.youtube.com/watch?v=y7-mgmIve8o

Keress kérdéseket hasonló témákban: fiú, srác, szleng, angol, mondanivaló, videó, érthetetlenség

nov. 10. 21:32  Privát üzenet  

A válaszok
Magic___ nevű felhasználó válasza:

Nem csak random szavakat mond amik eszébe jutnak? :D Azt elképzelhetôbbnek tartanám

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont nov. 10. 21:50 Privát üzenet
Ez nem angol szleng. Ha bármilyen szleng is, akkor biztosan nem angol.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont nov. 10. 21:57 Privát üzenet
Indonézül van, azt jelenti hogy Tuvalu a legjobb.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont nov. 10. 22:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Megnéztem a fordítóban, meg egyéb szótárakban, indonézül teljesen más a mondat. Ez valami ritka nyelv lehet.

# 4/6Időpont nov. 12. 09:36 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90

Elnéztem, a csávó maori nyelven beszél. Olyanokat mond hogy Tuvalu egy ország és soha nem fog elsüllyedni(pedig sajnos el fog).

tuvalu mo te atua=Tuvalu az istenért

fakamolemole=Kérem

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont nov. 12. 20:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

# 6/6Időpont nov. 14. 22:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudnátok mondani olyan számokat amiknek van valami mondanivalója?
Egy zenét keresek! Egyszer mutatták nekem, semmit nem tudok belőle, angol a szöveg, egyedül a mondanivalója maradt meg bennem, amit lent részletezem?
Mit gondoltok erről a dalról, mi lehet a mondanivalója szerintetek? (angol)
Tudtok olyan zenéket amitől kiráz a hideg? Lassú, szomorú, szerelmes, lehet magyar is de jobb az angol, olyan aminek van mondanivalója. Olyasmi mint a Gary Jules-től a mad world.
Tudnatok irni rovig (max.6 soros) szep angol idezeteket, aminek van mondanivaloja?
Jó angol tudásúak. Ennek a számnak van bármi értelme, mondanivalója?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Nyelvek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!