Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ezek a mondatok, hogy vannak...

Ezek a mondatok, hogy vannak angolul?

Figyelt kérdés

-Kétségbe vagyok esve és szükségem van rád, mármint szeretnék beszélgetni veled őszintén.

-Mikor megismertelek, túl közel kerültél hozzám és mindig eszembe jutsz.

-Hazudtam önmagamnak is, és ez nagyon fáj.

-Nem akarlak elijeszteni, elveszíteni, amiatt, hogy kiöntöm neked a lelkem, kérlek ne érts félre és ne vedd nyomulásnak.

-Nem tudom mik történtek veled azóta, hogy kevesebbet beszélünk, és eltávolodtunk egymástól.

-Remélem komolyan veszel, és régebben sem nevettél ki.

-Te biztos boldogan kelsz fel reggel és boldogan alszol el este, de én néha elsüllyedek a régi emlékekben és szomorú leszek.



2020. ápr. 28. 22:42
 1/4 MBbpg ***** válasza:

I am desperate and I need you - I mean, I would like to talk to you, honestly.

When I met you, you'd gotten too close to me, and you always come to my mind.

I lied to myself as well, and it really hurts.

I don't want to scare or lose you by pouring out my heart, please don't misunderstand me, or think that I'm pushy.

I don't know what happened to you since we've been talking less, and drifted apart.

I hope you take me seriously and that you didn't use to laugh at me.

You might wake up joyful in the mornings, and go to sleep happily, but I sometimes find myself overwhelmed by the old memories and it makes me sad.

2020. ápr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Wow, köszönöm szépen, nem gondoltam volna, hogy valaki segíteni fog.
2020. ápr. 29. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Öhhh. Megvan az esély rá, hogy ezeket egy cseh, japán vagy busman bennszülöttnek küldöd, remélem, nem angolnak. Annak az jutna az eszébe rögtön, ami egy cikknek a kezdő mondata volt: Mi ez a nyál?
2020. ápr. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ez az illető angol, és te nem tudsz angolul, akkor hogy akarsz vele őszintén beszélgetni?
2020. máj. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!