Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki aki érti le tudná írni...

Valaki aki érti le tudná írni ennek a zenének a refrénjét?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=4ISdJfU8Tho&ab_channel=NikoN..

Googlebe már kerestem lyrics-et de nincs. A videó alatt meg nem tudok kérdezni le van tiltva a kommentelés.


2020. dec. 13. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Gigi nokiii moo ani máj tuci tuci -ll-
2020. dec. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de nem hiszem, hogy ez lenne :D

Angolul van. Sajnos nem beszélem a nyelvet. Csak valami olyan értelmetlenséget hallok ki, hogy "pull now move a bitches are call me" de nyilván nem ez a szöveg. A bitches szó az talán stimmel.

Valaki aki tud angolul legyen szíves írja már le ezt a sort, hogy mit mond


Linkelem a videót időpontal ahol először elhangzik a refrén:

[link]

2020. dec. 13. 20:44
 3/8 anonim válasza:

[link]


Nem lehet hogy ez lenne az?

2020. dec. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem. A lyrics amit linkeltél egy teljesen másik zene, egy kb 2 éves D&B NATION szám.

Amit keresek 2020as én szerinem nincs hozzá dalszöveg (de legalábbis én nem találtam, se cím se előadó alapján) , zenefelismerők meg csak ezt az egy videót dobják fel rá.

2020. dec. 13. 21:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs hozzá szöveg akkor hogy a pcsába adják elő többször? Mert hallani hogy énekelnek benne.
2020. dec. 14. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? Vagy trollkodsz? Interneten nincs fent publikusan amit meg tudnék nézni, érted? De legalábbis én nem találtam ezért írtam ki a kérdést, hogy aki érti azt az egy sort írja le. A kérdés olyannak szól aki tud angolul.
2020. dec. 14. 12:49
 7/8 anonim ***** válasza:
pull up or (de ezt vmikor oh-nak képzeltem, szóval nem tudom) my bitches are coming, erre jutottam hajnali 2kor... :D
2020. dec. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 Köszönöm a segítséget
2020. dec. 16. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!