Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hol tudok online teljes south...

Hol tudok online teljes south park epizódokat megnézni német szinkronnal?

Figyelt kérdés

#south park németül
2021. jan. 15. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Szinte hihetetlen lesz, amit írok:

[link]

2021. jan. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szinte hihetetlen lesz, amit írok, de nekem erre is csak az angol nyelvű oldal jön be. Mint mindenre, még a német nyelven beírt keresőszavakra is csak angol nyelvű oldalakon ad találatot a keresőm.
2021. jan. 17. 16:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor használj vpn-t.
2021. jan. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Neked hogy jön be a német nyelvű oldal amúgy? Vpn-t használsz te is?
2021. jan. 17. 16:52
 5/7 A kérdező kommentje:
Regisztráltam az oldalra, beírtam, hogy Germany. Továbbra is angol nyelvű a felület. Sőt, epizódokat sem enged lejátszani, semmilyen nyelven, kattintgathatok akárhova, nem csinál semmit az oldal, vagy egyenesen kiléptet. Ezzel baszakodtak mostanában? Régebben működött, legalábbis angol nyelven, most meg még úgy is teljesen használhatatlan. Van esetleg valami más lehetőség, ahol teljes epizódokat tudok nézni német nyelven?
2021. jan. 17. 16:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Én Németországban élek, ezért is jön be alapból németül.

Amikor írtad, hogy neked angolul jön be, benyomtam a vpn-t (igen, használom néha) és átkapcsoltam Magyarországra. Újratöltés után már nekem is a .com jött be. Kikapcsolva, tehát német IP-ről a német .de tölt be.

Viszont nálam működik, játssza le szépen az adott nyelven az epizódokat, szóval nálad lesz egyrészt valami bibi a lejátszás miatt, másrészt a magyar IP ezek szerint az angol oldalra irányít.

A helyedben megpróbálnék egy másik böngészőt, ami még nincs tele addonokkal, meg valami ingyenes vpn-t hozzá (például hola).

2021. jan. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most ezen gyötrődök. Köszi a választ, megpróbálom még a vpn-t, hátha az segít.
2021. jan. 17. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!