Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Taiwanban gyártották, valaki...

Taiwanban gyártották, valaki le tudja forditani ezt?

Figyelt kérdés

Elvileg egy elkészítési (használati) utasitás egy ételhez (amiről fogalmam sincs, hogy mi, valószinüleg valami rizs-étel).

[link]



2021. okt. 9. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem egy karakter kiolvashatatlan a képen.

De nagyjából annyi lehet, hogy 5-6 percig főzd. Már amennyit megértettem belőle, ha jól értettem.

2021. okt. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Addig én is eljutottam, hogy az 5-6 valószínűleg a főzési időt jelenti, de a többi? Próbálkoztam a google fordítóval beszkennelni, de azzal sem jutottam sokra. Abban reménykedtem, hogy valaki, aki Taiwanon él, és itt olvasgatja a kérdéseket, talán tud segiteni.
2021. okt. 14. 02:39
 3/3 anonim ***** válasza:
76%

A márkáját nem tudod? Hátha van honlapjuk, amin van leírás, vagy youtube videó, amin valaki elkészíti.


Beírtam a google fordítóba, de 3 karaktert nem ismert fel, ezeket elneveztem X, Y, Z-nek, szerintem az X az a termék neve, Y talán a csomag egyik, Z meg talán a csomag másik összetevője lehet.

最佳烹調方式:

1.取出X 放入滾水中稍 Y 體使其鬆散並均受熱, 約煮5-6分鐘個人口感喜調整烹煮時間

2. 將X體撈起後加人調味x包

1.炸Z包(油度及截度依照個人口感添加)


好吃密技:

拌X時記得加入些許煮X湯,使Z料更均勻X也更好吃喔


Lefordíttattam a google fordítóval angolra (kínaiul nem tudok), mert úgy kicsit értelmesebb, mint egyből magyarra:

The best way to cook:

1. Take out X and put it in boiling water to loosen Y body and heat it up. Cook for about 5-6 minutes. I like to adjust the cooking time.

2. Pick up the X body and add some seasoning X bag

1. Fried Z package (oil level and cut-off are added according to personal taste)


Tasty secret technique:

When mixing X, remember to add a little bit of X soup to make the Z ingredients more uniform and X is more delicious.


Azaz valami olyasmi lehet kb, hogy:

Legjobb főzési módszer:

1. Vedd elő a terméket (ez lehet, valami tészta?), és tedd forró vízbe, hogy fellazuljon, és melegítsd fel, főzd kb 5-6 percig. Szeretem igazítani a főzési időt (itt szerintem arra gondolhat, hogy ha még látod, hogy nyers, akkor főzd tovább kicsit)

2. Szedd ki a valamit a és adj a csomaghoz fűszert (lehet, ezt mellékeltek hozzá, mint második összetevő valami feltétnek?)

1. Személyes ízlés szerint süsd meg olajban (vagy valami hasonlóra gondolhat)


Fincsi titkos technika:

A cucc összekeverése közben emlélezz rá, hogy adj a cucc levéből a második cucchoz, hogy egységesebb és finomabb legyen. (lehet, a feltétet fel kell locsolni a forró vízben megfőzött komponens levével?)

2021. okt. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!