Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy mondják németül azt,...

Hogy mondják németül azt, hogy "Kedves János! Elnézést kérek a három gyorshajtásért. Az oka az, hogy elkezdtem használni a prémium autók tempomat rendszerét. Eddig csak olcsóbb autók tempomatját használtam, így a premium autók esetében a ?

Figyelt kérdés

Hogy mondják németül azt, hogy


"Kedves János!


Elnézést kérek a három gyorshajtásért. Az oka az, hogy elkezdtem használni a prémium autók tempomat rendszerét. Eddig csak olcsóbb autók tempomatját használtam, így a premium autók esetében a használatukat külön meg kellett tanulnom.

Mivel ezen autók rendszere sokkal kifinomultabb, mint a az olcsóbb autók rendszere, ez kezdeti nehézségeket okozott. A sebesség 1 km/h-s emeléséhez ugyanazt a nyomókapcsolót kell használni mint 10 km/h-s emelés esetén, csak az utóbbi esetben erőteljesebben kell megnyomni. Én még a Szovjet gyártmányú Lada Zsigulin nőttem fel, amit a normál használathoz ütni vágni kellett, finomkodva még az ajtó se csukódott be rendesen.

Ezeknél az autóknál azonban ha durvábban nyomogattam a tempomat nyomógombot,, hogy 60 km/h sebességről elkezdjem emelni akkor 70-80-90-re ugrott, a kocsi meglódult s mire gyakorlatalanul egy egész értékes másodpercet elvesztve rájöttem mi a teendő, s visszafelé nyomkodni kezdtem ugyanilyen eroteljesen, addigra a gyorshajtás már be is következett.

Mostanra már sikerült megtanulnom, utoljára pénteken volt ilyen esetem.

Ezzel nem mentséget keresek, hanem csak magyarázatot akartam adni.


Tisztelettel: István"


2022. jún. 28. 08:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Google translater
2022. jún. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Offi.hu
2022. jún. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"Én még a Szovjet gyártmányú Lada Zsigulin nőttem fel, amit a normál használathoz ütni vágni kellett, finomkodva még az ajtó se csukódott be rendesen."

Jó gazdag figura lehettél, ha tellt tempomatos Ladára :D

2022. jún. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak értő olvasásra tellett látom neked meg arra se.
2022. jún. 28. 11:11
 5/12 A kérdező kommentje:
1 attól mentsen meg az isten
2022. jún. 28. 11:12
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg ha rálépsz akár a gázra, akár a fékre, a tempomat automatikusan és azonnal kikapcsol. Szerintem ne akard ezt megírni az illetőnek, inkább nyeld be mosolyogva, akár a büntetést is, sokkal jobban jársz, mintha ezzel a kamu szöveggel próbálnád altatni az illetőt. De ez csak jótanács, azt teszel, amit akarsz.
2022. jún. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

hónapok óta zaklatod ezt a rovatod a kamu meséid fordításaival, nem lehet hogy egyszerűbb lenne beismerni, hogy hiányoznak a képességeid a kulturált autóvezetéshez, és elengedni a dolgot?

amúgy hatosnál a pont, legalább nézz utána a dolgoknak, mielőtt gyerekmesék írására adod a fejed...

2022. jún. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
6 ha ralepek a fekre akkor a kocsi lassul ugyan ahogy a tempomat lefelé nyomogatasával is de nem teszi meg nem történté a gyorshajtast egyik se. Raadasul itt nem a lassulás a cél hanem a sebesség fixalasa. Továbbá javaslom az utolsó (előtti) mondat elolvasását is
2022. jún. 28. 14:29
 9/12 A kérdező kommentje:
A hatos troll, de te is hetes
2022. jún. 28. 14:30
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy miért akarsz te egy Jánosnak németül írni? Ha még Hans lenne…
2022. jún. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!