Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy mondják németül azt hogy...

Hogy mondják németül azt hogy kedves János! Rosszul emlékeztem és másik zónához indultam el, de közben észrevettem és megfordultam, de így 800 méter helyett 3 kilométer lett. Tisztelettel: Sándor?

Figyelt kérdés

Hogy mondják németül azt hogy kedves János! Rosszul emlékeztem és másik zónához indultam el, de közben észrevettem és megfordultam, de így 800 méter helyett 3 kilométer lett.


Tisztelettel: Sándor?


2022. júl. 24. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Lieber John! Ich erinnerte mich falsch und ging in eine andere Zone, aber ich bemerkte es und drehte um, aber statt 800 Meter wurden es 3 Kilometer. Mit freundlichen Grüßen Sandor
2022. júl. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Használj fordítót
2022. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyes koszi
2022. júl. 25. 03:18
 4/6 anonim ***** válasza:
használj fordítót és hagyd békén végre szegény Jánost... tanulj meg vezetni mielőtt autóba ülsz, nyomorék.
2022. júl. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Naaaa, azért ilyet ne mondj. 2-es voltam
2022. júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Majd írok neki fordítóval valami cifrát. Megérdemli.
2022. júl. 26. 04:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!