Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Az alábbi szöveget milyen...

Az alábbi szöveget milyen nyelven beszélik?

Figyelt kérdés

The spesil okanden frotier metod. Altiko verzion glander. Savister nom vargles Dortamin manma vaneles kotail fes drentail nom datelit an oportan itelis.


Az alapjan írtam ahogy hallottam a rádióban. Abban nem vagyok, hogy biztos jól választottam szét a szöveget



2022. aug. 5. 16:56
 1/8 franciasrac ***** válasza:
31%
Nincsen olyan nyelv, úgy tűnik, hogy mesterséges
2022. aug. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak "hallás" után írtad le, akkor nem sok esély van, hogy a fonetika valamennyire is stimmel.

Feltehetöen angol, esetleg valami tájszólással, de így soha nem fogja senki megmondani

2022. aug. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak hallás után írtad le, akkor miből gondolod, hogy a Dortamin-t nagy kezdőbetűvel kell írni?
2022. aug. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez így semmi. Beleírod, hogy "the", ez alapján azt gondolnám, hogy angol, de a többinek semmi értelme.


Valószínűleg simán nem értetted jól.

2022. aug. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg az segíthet a felismerésben, ha felolvassa mindenki magának félhangosan a leírtakat. Úgy sokkal elöbb lehet valami érzést kapni a szövegröl, mint egy teljesen rosszul leírt betühalmazt nézegetni.
2022. aug. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Portugál, dél afrikai esetleg....esetleg melyik rádióban hallottad? :)
2022. aug. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#3. Elírtam a Dortamin szót mert shift gombolt megnyomtam véletlenül a mobilon.

#6. A program amin hallottam az a RadioSure alkalmazás két zeneszám között volt halható, a nevét nem tudom megmondani mivel fehér háttér előtt fekete négyzet fehér színnel volt ki töltve.

2022. aug. 6. 21:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom ennyi szöveget nem emlékezetből írtál le, hanem megvan rögzített formában. Na azt linkeld be, úgy talán menni fog.
2022. aug. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!