Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy mondják azt németül hogy?

Hogy mondják azt németül hogy?

Figyelt kérdés
Furcsa helyzet volt, az autón nem volt matrica és vadonatúj rendszáma volt, még a mobiltartó is benne volt bár nem volt rajta matrica azon se. Gondoltam hogy esetleg át lehet rendszámozva a kocsi és/vagy új. Mivel a közelben másik autót nem láttam próbaképpen megnyitottam de nem nyilt ki. Ezek után bezártam az appot mert feltételeztem hogy valahol ott van nyitva esetleg messze és hogy ne legyen ebből gond. És keresni kezdtem. Végül egy mikrobusz mögött megtaláltam. A külső fotózási ablakokat nyitva hagytam, így megcsináltam a külső fotókat majd a kocsit újra kibéreltem.
2022. okt. 9. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
?? Milyen autóról van szó? Car sharing?
2022. okt. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És mit akarsz nemetül mondani? 😁
2022. okt. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azt ami a kérdés után van


Igen sar shar

2022. okt. 9. 14:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ember, tanulj meg németül, vagy fizess egy fordítóirodának. Ez már a sokadik ilyen kérdésed.
2022. okt. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Vagy írjon olyan is aki nem troll. Ez is egy opció
2022. okt. 9. 14:56
 6/9 anonim ***** válasza:

Deepl.com


Masold be... lefordítja.

2022. okt. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
J tenyleg... volt már hasonló körülmenyeskedő szöveg fordítasra....
2022. okt. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez a nyomorék se weboldalt nem képes használni, se vezetni megtanulni, hagyjátok... nagyon cuki vagy hatos hogy segíteni szeretnél, de inkább ne is válaszoljatok neki, felesleges.
2022. okt. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A kocsi nyitása nem éppen vezetés tanuld meg a fogalmakat inkább
2022. okt. 9. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!