Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy mondják azt németül hogy...

Hogy mondják azt németül hogy a kérdéses autót GPS hiba miatt nem tudtam lezárni csak az ügyfélszolgálat segítségével. A mellékelt PDF dokumentumban látszik hogy a kocsit elvittem a zónába viszont csak az indulási folyt. lent köv.?

Figyelt kérdés
Hogy mondják azt németül hogy a kérdéses autót GPS hiba miatt nem tudtam lezárni csak az ügyfélszolgálat segítségével. A mellékelt PDF dokumentumban látszik hogy a kocsit elvittem a zónába viszont csak az indulási koordinátákon tudták lezárni így légvonalban lett virtuálisan visszavezetve oda.
2023. ápr. 11. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Das fragliche Auto konnte ich aufgrund eines GPS-Fehlers nur mithilfe des Kundenservice abschließen. Im beigefügten PDF-Dokument ist zu sehen, dass ich das Auto in die Zone gebracht habe, aber es konnte nur an den Startkoordinaten verriegelt werden. Daher wurde das Auto virtuell auf direktem Weg dorthin zurückgeführt.
2023. ápr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Úgy tűnik hogy nem egészen azt jelenti amiről szó van Viszont elfogadták.
2023. ápr. 13. 03:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!