Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Meg lehet tanulni nulláról...

Meg lehet tanulni nulláról ingyen angolul? (Iskolai kereteken már túl vagyok)

Figyelt kérdés
2023. máj. 6. 15:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Mit értesz az "iskolai kereteken"? Másrészt mikor tanultad meg az angolt - ha van nyelvvizsgád, ha megérted, amit mondanak neked, ha tudsz beszélni, ha filmeket tudsz nézni vagy mi?
2023. máj. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
Csak akkor, ha találsz egy nagyon önzetlen pedagógust, aki felkarol, és ingyen oktat a szabadidejében. Konyhanyelvet-tengerhibával persze magadra tudsz szedni, de ezzel sosem fogsz tudni valóban jól és helyesen beszélni angolul.
2023. máj. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Úgy értem hogy elvégeztem a szakközépiskolát így nem tudok már visszamenni, s órákra beülni.

De nem tudok angolul, nulla szintén vagyok.

És az applikációkkal nem lehet?

Középfokú nyelvvizsga lenne a cél.

2023. máj. 6. 17:05
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, ha lehetne, minden nehezebb anyagi helyzetben lévő ember az applikációkon csüngene.
2023. máj. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
És honnan tudni hogy nem így van?
2023. máj. 6. 17:12
 6/18 anonim ***** válasza:
22%
A gyakorira már ezrek írták, hogy anyanyelvi szinten beszélgetnek Platon és Nietzsche elképzeléseinek nüanszairól egyetemi professzorokkal, miközben nem tanultak sosem angolul, csak az angol nyelvű windowsban pasziánszoztak, hát rajta, kezdj el játszani. :D
2023. máj. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De itt most kozepfokrol szól a kérdés és tanulásról
2023. máj. 6. 19:05
 8/18 A kérdező kommentje:
És ha kérhetem ne olyan válaszoljon akinek először magyarul kéne megtanulnia az értő olvasást...
2023. máj. 6. 19:06
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy csak appokból lehet-e, de ha tetszőleges eszközt veszünk - youtube nyelvleckéket, olvasást, filmet, levelezőpartner-keresést, hagyományos tanulást - és kitartó meg lelkes az ember, meg ügyel rá hogy a nyelv minden aspektusával eleget foglalkozzék, akkor szerintem meg lehet. Én is így próbálkozom most a latinnal meg a szlovákkal. Még latinból is lehet levelezőtársat találni, vlogokat, élő társalgási csatornákat követni, talán az élő társalgás az egyetlen, amit ott csak pénzért lehet előteremteni, de angolul talán még az sem lehetetlen az ingyen némi utánajársással elérhető eszközök terén. Lehet, hogy néha azért érdemes valami konzultációt kérni, és legalább magukat az önálló módszereket, összeállításuk alapstratégiáit időnként szakemberrel átbeszélni.
2023. máj. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

"De itt most kozepfokrol szól a kérdés"

Azt hittem, annyit már tudsz a rendszerről, hogy a középfok az anyanyelvi szint alatt van, tehát pusztán arról van szó, hogy ha a középfok elég, akkor nem kell annyi ideig játszanod.


"és tanulásról"

Azt hittem, világos, hogy arról írok, hogy a tanulás feleslegességéről szoktak szólni a hozzászólások.

2023. máj. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!