Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit mondanak itt spanyolul?

Mit mondanak itt spanyolul?

Figyelt kérdés

[link]



Nem tudom miről szól.


jan. 3. 20:07
 1/2 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Én tudom. Számítógépen simán bekapcsolható a felirat és annak magyar fordítása is.

De egy 24 perces videót nem fogok neked most elmagyarázni.

jan. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Arról szól nagyon röviden, hogy a videó készítője kérdezi a cipőtisztítókat, hogy el tudnák-e vállalni a cipőjét, de csak másnap tud fizetni. Egyedül a kék ruhás mond igent, a készítő kérdezi hogy miért segített, plusz beszélnek az életéről. Elmondja, hogy dolgozik már 25 éve, van 3 gyereke (24, 19, 3 évesek), az utcán sokszor lenézik, napi 5-8 dollárt keres és napi 12 órát dolgozik. Nehéz gyerekkora van, az apját nem ismerte, elhagyta őket. (Szeretné megismerni, nem haragszik rá, nem ítélkezik felette, de úgy gondolja hogy már lehetetlen.) Álma, hogy a gyerekeinek legyen lehetősége tanulni, fejlődni. Elmondja, hogy rosszul áll anyagilag, minden drága, de szerencsére közel lakik így nem kell közlekedésre költenie. Arra, hogy egészségileg minden rendben van-e elmondja hogy ilyen napsütésben már fárad, de dolgoznia kell. Elmondja, hogy neki az anyja jelent mindent és hogy nagyon beteg, rákos és ha kívánhatna Istentől, akkor azt kívánná, hogy az anyja ne szenvedjen. A végén beszélnek Istenről, hogy oka van annak, hogy próba elé állítja az embert, aki elesik azt felemeli, segíteni fog stb. A legvégén a videós elmondja, hogy ez egy társadalmi kísérlet volt, jószívű embereket keresett. A legvégén odaadja a pénzt és a kék felsős megköszöni.
jan. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!