Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Koreai nyelvkönyvet internetrő...

Koreai nyelvkönyvet internetről hol lehet letölteni?

Figyelt kérdés
bármilyen közvetítő nyelv érdekel
2010. dec. 14. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
magnet:?xt=urn:btih:L4QTPVAFA7BNIBHR67SUBEVXNOO73JHR
2010. dec. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
bocsi, ez micsoda?
2010. dec. 14. 22:13
 3/11 anonim ***** válasza:

Könyvet nem tudok, de innen meg lehet tanulni alapokat: www.livemocha.com

Nem a legjobb, tudom, de azért valamennyit innen is tanulhatsz.

Egyébként engem is érdekelne a könyv..

2010. dec. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Bocsi elfelejtettem egy tök kézenfekvő oldalt, amit már régóta ismerek és nagyon hasznos.

www.uz-translations.net

Rengeteg koreai könyvet és anyagot lehet letölteni csak győzd válogatni! :D

Bár a legtöbb elég régi és persze magyar-koreai könyv itt sincs. De van rengeteg angol és sok más nyelvű is.

2010. dec. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a linket!Én is nézegetek most neten oldalakat, leírom ide.Megoszthatjuk itt is,hogy ki mit talál...


[link]

[link]

[link]

Azt olvastam valahol,hogy a Korean made easy for beginners nyelvkönyv elég jó.Keresem,hogy hol letölthető egyelőre...

2010. dec. 14. 22:26
 6/11 anonim ***** válasza:

Még egy lehetőség: www.pirateclub.hu

Keress rá a könyvek között, van egy pár darab, de ez is mind angol.

2010. dec. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen én is! Nem ismertem még ezeket. :)

De azt gyanítom, hogy ezeknél csak az első pár lecke ingyenes, nem?

Nekem is nagyon tetszik a koreai nyelv és már régóta tervezem, hogy egyszer megtanulom. Megkérdezhetem, hogy téged miért érdekel? :)

2010. dec. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
első vagyok, torrentfile magnet url-je, a torrent progid fájl menüjében keress olyat, hogy torrent betöltése url-ből, na oda másold be, amit az első hozzászólásban írtam
2010. dec. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én koreait tanulok, és hogyha komolyan gondolod, akkor pl. az ELTE BTK jegyzetboltjában kaphatóak nyelvkönyvek

Tudom, ez nem letöltés, de én kerestem több helyen is, és nem találtam (pedig pl. bit-book-on is van regim és más ebookos oldalakon is).

Viszont hadd hívjam fel rá a figyelmed, hogy mindenképp tölts le hozzá HANGANYAGOT is, ha találsz/szerezz be, mert a koreai kiejtés nagyon sokban különbözik attól, amire mi számítanánk az írás alapján.

Egyébként az otthon nyelvtanulás szerintem nem valami jó módszer, mert könnyen sajátít el az ember hibás mintákat, ha nincs tanár, aki kijavítsa, csak a tankönyv, amiből következtethet.

Egy multimédiás nyelvoktató program, ami talán megtalálható torrentben: Rosetta Stone: Koreai nyelvcsomag (gondolom angolul lenne ajánlatos rákeresni)

2010. dec. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
figyelmedbe ajánlanám Osváth Gábor nyelvkönyvét,ami szerintem nagyon jó. Én is ebből tanulnok,és sok minden le van benne írva
2011. márc. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!