Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ezek a szavak, szlengek mit...

Ezek a szavak, szlengek mit jelentenek magyarul?

Figyelt kérdés
a kinda és az imma szó jelentésére lennék kíváncsi.fordítókban, szótárakban nem találtam. azt írta a kinda-ra, hogy "kicsit" ez helyes? és az imma? előre is nagyon szépen köszönöm a segítségeket!:)
2011. jan. 4. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:

kinda = kind of

A másikat nem tudom :-O Először a német immer jutott eszembe, de nem az, angolul meg az "I'm a" esetleg, de fogalmam sincs...

2011. jan. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem, az imma az tuti nem az, de azért köszi:) a kinda meg kind of? és amikor azt mondják h i'm kinda ok?
2011. jan. 4. 18:22
 3/5 anonim válasza:
A kinda tényleg a kind of rövidítése, az imma pedig az "I'm going to" rövidítése. Természetesen mindkettő informális, szleng kifejezés.
2011. jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Jól mondták előttem, és ha még ilyen szlenges dologgal találkozol, akkor googleba írd be, valószínüleg ki fog adni valamit, esetleg odaírod még, hogy mean. Nem azért mondtam, csak mert én mindig így keresek rá ezekre. :)
2011. jan. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! rengeteget segítettetek!:) utolsó neked is nagyon szépen köszönöm a tippet:) nagy hasznomra válik! szép estét kívánok minden kedves segítőmnek!:))
2011. jan. 4. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!