Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki tud ajánlani nekem...

Valaki tud ajánlani nekem HORVÁT vagy SZERB nyelvtanuláshoz egy nagyon szuper audio oldalt amit letölthetek?

Figyelt kérdés

Rátaláltam erre a kincsre: [link]

ez tökéletes is lenne,ha magyar lenne.Esetleg valaki tud ilyesmit magyarul?


2011. febr. 25. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
bocsi az offért, de én is kíváncsi vagyok mit írnak, szerbül tanultam, nekem is jól jönne egy ilyen segítség. :)
2011. febr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne haragudj, mert NEM bántás a célom, hanem tapasztalatból írom, amit írok. Manapság az angol nyelv ismerete nélkül nem nagyon lehet boldogulni - ez alatt azt értem, hogy pl. angol nyelven annyi minden ingyen elérhető, hozzáférhető a neten, míg magyar nyelvű anyagok mennyiségéről egyáltalán nem mondható el ugyanez.

Ezért (is) lenne érdemes először az angolt megtanulni olyan szintre, hogy például az általad is linkelt oldalak, és annak tartalma, lényege érthető legyen.

Tényleg csak tapasztalatból írom le. Remélem, nem bántottalak meg ezzel. Meg ugye azt sem tudom, hogy a magyaron kívül milyen nyelvet és milyen szinten beszélsz, ezért bocsi.

2011. febr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Magyarul nincs. Angolul van. Tanulj meg angolul, angolul egyébként is kell tudni. És ha már jól tudsz angolul, annak az ezer közül az egyik előnye az lesz, hogy horvátul is ingyen meg tudsz tanulni.

2011. febr. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!