Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelent az angolban az a...

Mit jelent az angolban az a rövidítés, hogy "em"?

Figyelt kérdés
Mit jelent az angolban az a rövidítés, hogy "em"? Gondolom, hogy valami szleng féleség, de mit jelent és mikor, milyen szituációkba lehet használni?
2011. márc. 31. 16:39
 1/6 anonim válasza:
0%
2011. márc. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

angolban te nemszerencsés...

[link]

2011. márc. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
77%
Them
2011. márc. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Egyébként a második felhasználónak mondanám, hogy igazán szellemes, viszont én normálisan kérdeztem, éppen ezért elvárom az ugyanilyen stílusú választ, de nem kötelező válaszolni. Egyébként pedig kikövetkeztettem, hogy a them-et jelenti, csak 100%-ig biztos akartam lenni benne...nem hiszem, hogy ez akkora baj lenne.

2011. ápr. 1. 17:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

A második válaszoló, az egyes számú válaszolónak írta válasza első sorát. Ezt azért tette, mert az első válaszoló belinkelt egy oldalt, ahol rövidítések vannak, de a másod számú válaszoló azt hitte, hogy azon az oldalon csak magyar rövidítések vannak(nem nézte meg jobban az oldalt, van ott angol is..), a kérdező pedig egy angol rövidítést akart tudni.

:)

2011. ápr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja...akkor elnézést kérek a második válaszolótól:S Igazából siettem, épp csak egy pillanatra jöttem fel és azt hittem, hogy az nekem szólt, amit írt...mindenesetre köszönöm a felvilágosítást az utolsó válaszolónak:) És a válaszokat is még egyszer köszönöm=)
2011. ápr. 1. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!