Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki ez le tudná fordítani...

Valaki ez le tudná fordítani nekem magyarra? Straight Dimply Gregory Lee is explaining his grad thesis about children of the (American) Revolution as we wait to get our hair done.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Straight Dimply Gregory Lee (?) elmagyarázza a szakdolgozatát, ami az amerikai forradalom gyermekeiről szól, míg várunk, hogy végezzenek a hajunkkal.
2011. ápr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszönöm, azt is megtudnád mondani mit kjelent a "Straight Dimply" kifejezés?
2011. ápr. 24. 21:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát azzal eleve problémám volt, mert nem értem, hogy Gregory Lee nevéhez tartozik-e, vagy mi... nem igazán értem, mi a szerepe a mondatban,nem is illik oda.

van szövegkörnyezet? (bár kétlem h az segitene)

2011. ápr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, a névhez volt köze, ez valami jelző lehet....esetleg,elírták volna? és (Straight Simply Gregory Lee ) ez egy csevegés volt... semmi nagyobb szövegkörnyezet nincs . Igazán nagyra értékelem, hogy próbálsz segíteni.
2011. ápr. 24. 22:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Straight Simply Gregory Lee... hát ez szó szerint Egyenes Egyszerűen Gregory Lee :D de hát semmi értelme
2011. ápr. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!