Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy van a "zenét hallgatni"...

Hogy van a "zenét hallgatni" németül?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 14:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
66%
music hören (asszem)
2011. máj. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
57%
jah music hören
2011. máj. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
Musik hören. K-val írják..
2011. máj. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Musik hören


A "music" angolul van !!!

2011. máj. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Musik hören; aki pedig odáig nem jut el, hogy a németben a főneveket nagybetűvel írjuk, az ne osszon tanácsot német nyelvi kérdésekben.
2011. máj. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Tényleg: miért kell beírni németes kérdésekbe annak, aki egyszer össze volt vonva angol órán a német csoporttal, mert nem volt tanár? -.-"
2011. máj. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

12.00

Halálra röhögtem magamat a humorodon.

Én azért nem ítélem el a szárnypróbálgatásokat, mert hamarosan úgyis megérkezik rá a helyes válasz, és akkor abból mindenki tanul, a hibás választ adó is.

Tudod: "Más hibájából tanul az okos..."

2011. máj. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

12.00

Halálra röhögtem magamat a humorodon.

Én azért nem ítélem el a szárnypróbálgatásokat, mert hamarosan úgyis megérkezik rá a helyes válasz, és akkor abból mindenki tanul, a hibás választ adó is.

Tudod: "Más hibájából tanul az okos..."


Ekkora hülyeséget hogy lehet mondani? Ha nem tudsz németül (és aki ilyen válaszokat ír,az nem tud), akkor hagyd a németes kérdéseket, nézz angolosokat, vagy mit tudom én.Ha egy bonyolult fizikai jelenséget kell bizonyítani, akkor nyugodtan próbálgasd a szárnyaidat, de egy olyan kérdésre, ami megköveteli hogy legalább 20 szót tudj németül, na akkor ne próbálgasd.uff Én sem írok be matekkal kapcsolatos kérdésekbe..

2011. máj. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Kedvesem, én a humorodat dícsértem, amikor kritizáltad a 12.00-as válaszadót. Nem én vagyok az. Én német tanár, tolmács és fordító vagyok. Szakmámnál fogva hozzá vagyok szokva ahhoz, hogy rossz válaszokat javítsak,

meg esetleg nem megfelelő modorú válaszokat. A hibákat nem elítélni kell, hanem kijavítani. Én a két diplomámmal még a takarítónőket se nézem le, mert ők is sok mindent jobban tudnak mint én. Meg kell tanulnod ezért tisztelni az embert, még akkor is, ha nem érdemli meg. És kedvesnek lenni. Látod, én is válaszolhattam volna neked durván, de azzal bizonyára megbántottalak volna, és nem ez volt a szándékom. Éppen ellenkezőleg, tetszett a humorod. Kár volt elrontanod a hangulatot.

2011. máj. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
És most komolyan azt hiszed,hogy ezzel a higgadt válasszal el fogom magam szégyellni? :D Nagyot tévedtél. Egyébként rosszul fogalmaztam a válaszom, nem rád céloztam, mert te nem is írtál rá érdemleges választ.Egyébként nagyon igazad van abban, hogy a hibákat nem kell elítélni.Egy olyan hibát, ahol elrontjuk beszédben/írásban a névelőt, esetet,vonzatot, ez teljesen természetes. De egy olyan szót,amit csak egyszerűen meg kell tanulni (igen, amit most felhoztam példát, azt is csak szimplán meg kell tanulni, de jóval összetettebb),azt írásban,saját magadnak nyugodtan eltévesztheted, de ha már valaki megkérdezi tőled, és nem vagy benne biztos (általánosságban beszélek, nem rólad :D),akkor könyörgöm nézz már utána.
2011. máj. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!