Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki segítene nekem lefordít...

Valaki segítene nekem lefordítani egy magyar szöveget angolra?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, egy rajongói levelet írnék egy amerikai sztárnak, de sajnos nem tudok sokat angolul, mert az iskolában németet tanulok, és csak 2 éve tanulok angolt magántanárnál. Tudna valaki segíteni? Aki tud, annak elküldöm privátba. :) Előre is nagyon köszönöm! :)
2011. júl. 2. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
I'm a 14 years old girl and I would like to write a fan letter to an American star, but unfortunately I don't speak English well because I study German in school instead and I've only been learning English for two years at a private teacher. Can someone help me please? If you can, I'll send you the mail in a PM. Thank you very much in advance!
2011. júl. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Öhm... köszi, de nem ezt kellett lefordítani, hanem szeretnék küldeni egy levelet, és aki le tudná fordítani annak el küldeném privátba :D De azért köszi a gyors választ, aranyos vagy, de nem ezt kellett lefordítani :S :)
2011. júl. 2. 14:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem küldheted, ne legyen azért kisregény:)
2011. júl. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!