Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Min keresztül tudnék ismerkedn...

Min keresztül tudnék ismerkedni külföldiekkel jó lenne gyakorolni az angolt meg az olaszt is?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
world of warcraft-al:D
2011. júl. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is ugyanezzel a céllal kezdtem el kb 1 éve keresgélni facebookon, és találtam 2 velem egykorú olasz fiút, akikkel kezdetben angolul, majd olaszul leveleztünk. szerintem nagyon hasznos ez a beszélgetés, sok új kifejezést lehet tanulni, és gyakran késztet a szótárhasználatra is :D ha fcebook keresőbe beírsz olasz keresztnevet, pl Mauro, Alessandro, Andrea, Marco, .... akkor kidob egy csomót, akiknek az ismerősei között is tudsz keresgélni.. ha veled ellenkező neművel szeretnél chatelni, akkor javaslom az egyedülálló állapotúakat.
2011. júl. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
interpals.net
2011. júl. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
livemocha.com Ez kb. olyan, mint egy közösségi oldal. Itt lehet tanulni nyelveket is, az írásaidat, hangfelvételeidet anyanyelvűek javítják ki. Lehetnek ugyanúgy ismerőseid, mint facebookon, nyelv szerint rájuk kereshetsz, lehet velük chatelni stb. Múltkor is egyik este rámírt egy olasz gyerek, utána meg egy amerikai, és tök jó volt beszélgetni velük.
2011. júl. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!