Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Most komolyan. Veletek ez még...

Most komolyan. Veletek ez még nem fordult elő? :S

Figyelt kérdés
Igazából engem baromira zavar az,hogy a sok okos ember úgy tudd helyesírást javítani,hogy a kérdésre rá se koncentrál csak a válaszra hogy hát az hosszú "Ú" meg rövid "ö" meg két "l" Most komolyan...tegyétek a Szívetekre a kezeteket ,hogy ti soha egy helyesírási hibát se vétetettek...Ti mindig tökéletesen írtatok MOST is...Most nem azért hibázni emberi dolog...Most komolyan milyen rosszul eshet egy embernek,hogy feltesz egy értelmes kérdést és ti a helyesírásával vagytok elfoglalva...ez szomorú...És persze nem az olyan kérdésekre gondolok amik teljesen értelmetlenek hanem a normális épp kérdésekre...Gondolkodjatok már...
2011. júl. 18. 20:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Vannak a helyesírásban súlyos hibák, és vannak olyanok, amiket direkt vétünk (én pl. van, h direkt kihagyom a vesszőt, mert nincs kedvem az ujjam elmozdítani), meg van, amelyek megbocsáthatatlanok. Na én ilyenkor szólok, vagy inkább a kérdésére sem válaszolok
2011. júl. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
100%
Ha véletlen elír egy-két szót,az engem nem zavar. De van,aki tesz rá az egészre,és nekem az már zavaró. Én is elírok dolgokat,de be lehet állítani ellenőrzést,és abból is tanulni,szerintem hasznos.
2011. júl. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
Akik beleszólnak, az életben tuti sunyi, magába zárkózó emberek és itt élik ki magukat. Egyetlen helyesírási hibát kritizálnak.
2011. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hát igen de pl. vannak olyan szavak amikben alig észlelhetőek a dolgok...De mondjuk igaz vannak helyesírás ellenőrző cuccok a böngészőhöz de mindenkinek...lehet van aki nem is tudd róla...Ilyenkor mindig abba gondolok bele ,hogy mi van épp akkor ha egy olyan embert szólok le aki mondjuk diszlexiás...Azért egy mozgássérültnek se mondjuk ,hogy szaladj...És ez engem úgy bánt amikor ilyenekkel találkozok...Soha nem tudhatjuk a háterét a dolgoknak...Főleg így nettközösség...
2011. júl. 18. 20:42
 5/23 A kérdező kommentje:

20:41:

Igazad van!!Én is néha így érzem:)

2011. júl. 18. 20:42
 6/23 anonim ***** válasza:
Erről jut eszembe, egyszer nagyon bebukták a kötözkődök :D Tele volt helyesírási hibákkal a kérdés, persze mindenki csak belekötött, hogy jaj tanulj meg helyesen írni. Erre kiderült, hogy nem magyar aki feltette a kérdést.
2011. júl. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
Nemcsak ezekkel van itt baj. Feltettem egy értelmes kérdést értelmes kiegészítéssel és nem a kérdésre válaszoltak, hanem engem minősítettek. Megköszöntem az önismereti hozzászólást és azóta sem kaptam rá választ. Se értelmeset se értelmetlent.
2011. júl. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

XD ez nagyon jó:D

Gondolom aztán az elnézés kérések nem úgy mentek mint az osztások...De tényleg bebuktak...

Nálam is fordult már elő ,hogy elütöttem a billentyűt és rögtön linkelte a tag a magyar helyesírás weboldalát...Hát mondom okos...Mert ugye ez vele soha nem fordult elő:P

Őszintén elmondom magán beszélgetéseknél amikor gyorsan írok rendszeresen előfordul hogy elütöm a dolgokat...nem konkrét helyesírási hiba hanem egyszerre dupla bill vagy ilyesmi...:P

2011. júl. 18. 20:50
 9/23 anonim ***** válasza:
Magyar szakos vagyok, kőkemény helyesírás óráim voltak, mégis van olyan, hogy elütök valamit, főleg amikor fáradt vagyok. Senki se tökéletes.
2011. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

20:50

Nah igen...az meg a másik..De azt meg azért,hogy egyéb blogokra fel tudják rakni,hogy ők milyen okosat válaszoltak..:S

2011. júl. 18. 20:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!