Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Angol nyelvtanulás? (többi lent)

Angol nyelvtanulás? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tanulok angolt az iskolában (elég jó vagyok), de úgy érzem, hogy nem elég, mert szeretnék majd kimenni amerikába, és az lenne a kérdésem, hogy hogy lehetne gyorsabban tanulni? esetleg sok angol szöveget hallgatni, még ha nem is tudom mit mondd, de tudom nagyjából hogy miről van szó, az segít? és az akcentust hogy lehet csökkenteni?
2011. júl. 26. 02:02
 1/1 anonim ***** válasza:
mozifilmek, a tanarom szerint felirat nelkul a legjobb mert az elet sincs feliratozva :D meg ha szereted a vicces irasokat, akkor cracked.com-on olvasgass, ott fogsz találni uj kifejezeseket boven :D a tobbit meg majd az elet megtanitja ha mar amerikaban vagy. az akcentust meg csak gyakorlassal lehet legyozni, de valamennyi ugyis fog maradni mindig. a lenyeg hogy nagy szokincsed legyen, aztan jon a fontossagi sorrendben a nyelvtan.
2011. júl. 26. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!