Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Olaszul helyes így ez a mondat?

Olaszul helyes így ez a mondat?

Figyelt kérdés

mondat: Siamo riusciti a assegnata una camera

doppia dal 10 agosto fino al 15.

Hostelbookers.com prenotato

attraverso il sito, l'ID

prenotazione: ...................... Interessati a

conoscere l'età di occupare la stanza.


Köszi előre a segítséget.


2011. júl. 27. 15:14
 1/6 anonim válasza:
Szívesen segítek, de tudnom kellene, hogy tkp. miről is van szó... Jól értem, hogy lefoglaltatok egy szobát aug.10-15-ig egy weboldalon keresztül és most érdeklődnétek, hogy mi újság a foglalással? Ráadásul az utolsó mondat elég érthetetlen, mit akartatok írni?
2011. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mit értesz 'assegnare' alatt? Nem azt akarod mondani, hogy sikerült lefoglalnotok egy kétágyas szobát augusztus 10-tól 15-ig a hostelbookers.com-on.

MIlyen ID-re gondolsz?


Interessati a conoscere l'etá di occupare la stanza. - Nem azt akarod mondani, hogy szeretnétek megtudni a szoba elfogalásának időpontját?

Mert akkor: "Vorremmo sapere a che ora possiamo occupare la camera.

2011. júl. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

A második válaszolónak: szerintem megpróbálták lefoglalni a szobát interneten keresztül, mert az a bizonyos "ID prenotazione" (amit jogosan, nem írtak ki ide), az a foglaláskor, a weboldaltól kapott azonosító szám lehet. Ami persze nem biztos, hogy egyben a conferma d'ordine (opp. conferma di prenotazione) is lenne magától a szállodától. Ennek hiányában, az utolsó kérdés valóban az lehet, amit te is írtál.


(első voltam)



ps. tisztára mint egy fejtörő... :)

2011. júl. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

sziasztok, azt szeretném írni, h a

hostelbookers.com-on foglaltam

náluk 2 főre szállást augusztus 10től

15ig (ilyen és ilyen foglalási

azonosítóval), és szeretném kérdezni,

h mikortól lehet elfoglalni a szobát.


Köszi a segítséget!

2011. júl. 29. 12:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Abbiamo prenotato una camera doppia (vagy Siamo riusciti a prenotare una ...) dal 10 al 15 agosto su hostelbookers.com con l'ID: xxxxxxxxxxx.

Vorremmo chiedere anche a che ora possiamo occupare la camera.

2011. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt kihagytam, hogy Önöknél:

Abbiamo prenotato una camera doppia a vostro hotel dal 10 al 15 agosto su hostelbookers.com con l'ID: xxxxxx.

2011. júl. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!