Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mi ez a francia dalocska, hol...

Mi ez a francia dalocska, hol találhatom meg?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a franciát, és az órán egy gyerekdalt tanultunk, ami úgy szól hogy: "tudsz-e káposztát ültetni úgy, ahogy nálunk szokás?" és a testrészeket sorolja fel, ezen kívül még azt mondják benne, hogy Á la mode, á la mode. mi a címe franciául, és hol találhatom meg? liktet is küldhettek. köszönöm szépen :)
2011. szept. 8. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]



google keresőben 2.ra megatláltam:-)))))

2011. szept. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! az volt a baj, hogy én nem tudtam hogy hogy van a címe franciául :)
2011. szept. 9. 18:46
 3/5 anonim ***** válasza:

azt én sem, de fogod a következő szavakat: gyerek, dal, testrész, beírod a google fordítóba (ha másra nem, hát erre tökéletes...), kijön, hogy: enfants, le chant, la partie du corps

utánaírod, hogy a la mode, és mindjárt kijön....

aztán már csak finomítani kell a keresést, h audio is legyen és szöveg is (erre írtam, hogy 2. keresésre...)

:-)))

egyébként aranyos dal, még az életben nem hallottam...

2011. szept. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:) így megtaláltam videóban is : http://www.youtube.com/watch?v=-IBwd-720wg
2011. szept. 9. 19:44
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a legnehezebb azt megtanulni/kikísérletezgetni, hogy a sok szemét közül, amit egy keresés felhoz, kiszűrd ami igazából kell...

ügyes vagy, hogy videót is találtál :-D

2011. szept. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!