Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelent ez a mondat magyaru...

Mit jelent ez a mondat magyarul? Te hogy értelmeznéd?

Figyelt kérdés

Nagyjából értem, de hogy értelmezzem?Tudom kicsit buta kérdés, de mindegy ki minek irta milyen célból....csak érdekelne....

Köszi:)


2011. okt. 10. 09:09
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
I'm good thanks, the problem is I need to keep things professional but I think this would be difficult for me as you too nice! X
2011. okt. 10. 09:10
 2/29 anonim ***** válasza:

Jól vagyok köszi, de az a baj hogy "hivatalosan" kellene kezelnem a dolgokat, de nincs valami egyszerű dolgom tekintve hogy mennyire aranyos vagy.


Valami ilyet.

2011. okt. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Jelentkeztem egy állásra és ezt kaptam....persze hosszabbak az előzmények...de ebből most mit értsek??:(
2011. okt. 10. 10:19
 4/29 anonim ***** válasza:

Ebbõl csak az jön le hogy bejösz annak aki ezt irta:-D

mien melóra jelentkeztél?

2011. okt. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

10:11 jól írta. Esetleg: szakmai alapon kellene kezelnem a dolgot, de nehéz, mivel túl kedves vagy.

Ebből nem derül ki, hogy döntöttek. Kérdezz vissza, szükség van-e további interjúra.

2011. okt. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy próbálkozik nálad, az állás meg nem a tiéd.
2011. okt. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ezt úgy kéne értelmezni hogy szakmai téren nem vennék fel de nagyon szimpatikus volt neki így talán lehet felveszi csak azért.
2011. okt. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Az lenne a legjobb ha tetszenék is neki, meg fel is venne.jajjjjjjj megbolondulok
2011. okt. 10. 10:44
 9/29 anonim ***** válasza:
64%

Érdekes hogy a nők többsége ilyen vagy hasonló módon képes csak megszerezni egy állást vagy feljebb jutni a ranglétrán...Úgy, hogy tetszik a felette álló férfinak.


Múlt héten behívtam egy nálam két évvel fiatalabb lányt egy interjúra, 21 éves volt, most jött ki az egyetemről. Az interjú első 10-15 perce jól ment neki, mesélt magáról, mit és miért tanult, stb. Utána amikor elkezdtem vele egy kicsit a szakmai dolgokkal foglalkozni és feltettem neki pár keresztkérdést akkor nagyon összezavarodott és nem tudott semmit válaszolni. Mondtam neki hogy köszönöm, az önéletrajza nagyon tetszetős és a szakmai felkészültségét sem vitatom, de úgy látom hogy nyomás alatt nem tudja rendesen használni az eszét, úgyhogy akkor helló. Felállok, felállt ő is, erre elkezd mosolyogni és közli hogy neki nagyon kellene ez az állás, és ha van kedvem akkor akár át is mehetünk hozzá "lazítani" egy kicsit mert itt lakik nem messze. Miért érzi úgy sok lány/nő hogy ez kell ahhoz hogy megkapjon egy állást? Miért kell ilyennek kitenni magatokat? Miért jó az hogy egy új munkahelyre úgy mész oda, hogy mindenki tudja azért vagy itt, mert széttetted a feletted állónak? Ez a lány ráadásul duplán megszopt@, mert megdugtam viszont az állást nem kapta meg.

2011. okt. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Nem irtam le az egész szituációt, meg hogy ki vagy mi vagyok..csak a jelentésére voltam kiváncsi-persze látom igy nehéz értelmezni.

Szó sincs arról hogy akkor vennének föl ha lefeküdnék a illetővel....sőt én sem szeretnék ilyesmit. Más dolgokról van szó.

Pont azt érzem hogy szakmailag megfelelnék, és tetszem is. De ő olyat akar akivel kizárólag munka...vagy nem tudom...én úgy érzem nem tettem semmi férreérthetőt...Viszont egy másik helyen kellenék, egy másik cégnél, és ezt meg is irtam ennek az illetőnek....ő meg hogy inkább azt vállaljam és akkor megismerkedhetnénk....

már én sem értem

2011. okt. 10. 11:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!