Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Van hiba ebben az angol...

Van hiba ebben az angol szövegben? Mindenkit felpontozok

Figyelt kérdés

I would like to a christmas party in a castle. Be a skating- rink and a lot of snow. (ez lehet hibás ezt akartam írni: Legyen korcsolya pálya és sok hó.) I want a white decoration, white Christmas tree, white floor and white and red clothes. I want a white meet ( chicken and fish) and a lot of cakes. I want three white tiger, two big elephant and three small elephant. I want enormous white stage for Cascada( mármint, hogy: Kell/ akarok/ legyen egy óriási fehér színpad, a Cascadánaka (az-az ahol fellépnek) ) Can you do it? How much does it cost?


Tudom elég fura szöveg, de ez volt a házi, hogy írjunk le egy "álom" bulit... és gondoltam beleteszek pár extrém dolgot, előre is nagyon köszönöm!!! :)) :D


2011. nov. 13. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:

I would like a christmas party. I want white meet, mert nem egy húst akarsz enni.

Hirtelen ennyi.

2011. nov. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

I would like a Christmas party in a castle. There would be a skating rink and a lot of snow. I would like white decoration, a white Christmas tree, whitte floor and red and white clothes. I would like white meet, chicken and fish, and a lot of cakes. I would also like three white tigers, two big elephants and three small elephants. I would like a white stage for Cascada too. Can you do it? How much would it cost?


Amennyiben valamibol tobb van mint egy, akkor tobbesszámot használunk, például one tiger/two tigers.

2011. nov. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ttiittaa ***** válasza:
I would like to have a Christmas party in a castle. There should be a skating-rink and a lot of snow. I want white decoration, a white Christmas tree, white floor and red and white clothes. I want white meet (chicken and fish) and a lot of cake. I want three white tigers, two big and three small elephants. I want an enormous white stage for Cascada to perform on. Can you carry it out? How much would it cost?
2011. nov. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ajjajaj


Jó lenne "meet" helyett "meat" -et írni, gondolom nem azt akarod, hogy Fehér úr találkozzon a csirkével és a hallal.

2011. nov. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ttiittaa ***** válasza:
jé, tényleg, ezt észre sem vettem :-)))
2011. nov. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm :D !! :) pontoztam:))
2011. nov. 14. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!