Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki leellenőrízné a francia...

Valaki leellenőrízné a francia házim? (lent leírva)

Figyelt kérdés

a feladat az volt,hogy írd le hogyan jutsz el a suliig.


Je pars á 7.10 de notre maison.Je pars d'une porte et aprés je suis sur la place X.Je traverse la place et j'arrive á l'angle de la rue X.Je passe la rue et je tourne á droite.et puis je tourne á gauche et vais tout droite.Ensuite je tourne á droite et c'est la route X.Je vais á la barniére/voie ferrée et je vais tout droite á l'université X.Aprés je tourne á gauche est il y a la rue X.je vais tout droite la rue X,et je passe le feu de circulation.Aprés je tourne á gauche et je vais tout driote á coté de la banque X,ensuite je tourne droite et j'arrive á l'école X.


bocsi az ékezetek,plusz az ilyesmik miatt.

a barniére/voie ferrée-t azért tettem így,mert nem tudom,hogy melyiket használjam sorompónak:S


a tout droite meg az akart volna lenni h egyenesen,de nem tudom h droite v droit.


AKI SEGÍTENE ANNAK NAGYON KÖSZÖNÖM<3


2011. nov. 27. 15:46
 1/1 anonim ***** válasza:
je quite notre maison a 7h10 qui n,est pas loin de la place X. , en traversent la place, j'arrive a l'angle de la rue X., je passe la rue et je tourne a droite, epuis a gauche, epuis tout droit. ensuite je tourne a droite et c,est la route X.Je traverse le barriere du passae a niveau, en allent tout droit ver L,universite X. Apres je tourne a gauche, en traversent la rue X.je passe le feu de signalisation, apres je tourne a gauche, je passe tout droit a cote de la banque X, ensuite je tourne a droite et j'arrive a l'ecole X.
2011. dec. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!