Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » 10 napom van még az angol...

10 napom van még az angol középfokúmig. Mit célszerű átnéznem? (euroexam)

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 09:04
 1/5 Peruccsia ***** válasza:

Egy rövidített nyelvtankönyvet, illetve olyan kifejezéseket amiket magaddal kapcsolatban mondasz majd, meg persze fontos szavakat prepozíciókat és igeidőket, ez utóbbikat mikor használjuk.

Ja, és tartsd be vizsgán az Alany+Állítmány+Többi mondatrész mondatokat, én ugyanis hajlamos voltam/vagyok magyarul alkotni a mondatokat (hogy pl a hangsúlyos mondatrészt rakom előre)


De a legfontosabb! A vizsga előtti napon már ne angolozz! Egy darab angol szót se láss vagy hallj!

2011. dec. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindent összegezve.
2011. dec. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem még olyan képeket is, amikről nemigazán tudnál beszélni vizsgaszituációban. Pl.:alakzatok, modern (összefüggéstelen) képek,...

Plusz amit az 1. mondott. De miért is nem szabadna angolozni az utolsó napon?

2011. dec. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Peruccsia ***** válasza:

Mert akkor fásult lesz a vizsgára, míg egy nap kivárással újratöltődik és letisztul minden

Sőt ha évekig készült egy hetet is kihagyhat, de a fenti esetben nem, mert azt hónapokkal előbb kell eldönteni

2011. dec. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerült! :D Elsőre 73% lett! Megvan a középfokúm :D
2012. jan. 18. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!