Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ez igy helyes? (angol)

Ez igy helyes? (angol)

Figyelt kérdés
I'll do all sorts of presentations. I have some very nice letter types to choose from. You can ask for any picture, from your doll, to a celebrity. Also, the background could be any kind, even ornamented. I want nothing in return, just vote for me. Text/Write me in case you're interested. Here's a few presentation I've done so far.
2012. jan. 15. 11:13
 1/5 anonim válasza:
Le kéne írnod magyarul is hogy tudjam miről is van szó, mert különben lehet nem jól fordítom le.
2012. jan. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
You can ask for any type of picture, from your baby, to any celebrities. Szerintem ez a mondat jobb igy.
2012. jan. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
"Akármilyen prezentációt elkészitek. Nagyon szép betűtipusaim vannak.Bármilyen képet kérhetsz, akár a babádról akár hirességekről. A háttér is lehet bármilyen,mintás is.Nem kérek érte semmit csak szavazz rám.Irj ha érdekel. Itt egy pár prezentáció amit én csináltam" ez lenne magyarul, mondjuk rájöttem h a baby helyett doll-t kell irni :)
2012. jan. 15. 14:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Baby kell, nem doll, mert a doll az a játékbaba.
2012. jan. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tudom, játékbabáról van szó :)
2012. jan. 16. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!