Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ti eljönnétek angolozni, ha...

Ti eljönnétek angolozni, ha csinálnék Angol Nyelvgyakorlók Klubját?

Figyelt kérdés
20 éve tanítok angolul, alávágnék minden létező klub árnak és egy csomó oktatási módszert ismerek amit a nyelviskolák nem használnak mint pl a "coaching" azaz edzés...

2012. jan. 17. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
én igen...mondjuk attól függ melyik városba.
2012. jan. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen, amennyiben nem túl drága és nincs túl messze sem a lakhelyemtől! Ezekben az esetekben keress nyugodtan privát üzenetben is! :)


29/F

2012. jan. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Az ár, a helyszín és az időpont nagyon fontos lenne.
2012. jan. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 ava87 ***** válasza:
79%
Igen, engem is azok a kérdések foglalkoztatnak, mint a harmadik válaszolót :) Ezek nélkül nehéz megmondani.
2012. jan. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól számolom, már négyen vagyunk, az egész jó kiscsoportos foglalkozás lenne. :) Vagy nagyobb csoportra vágyik a kedves kérdező? Több infó kellene még...


Második válaszoló.

2012. jan. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Alapvetően a Mormon egyháznak akarok konkurenciát csinálni, valahol Budapesten. Ők ingyenesek, de nagyon rövid egy alkalom, 30-40 perc, és utána mindenki elmegy erősen imádkozni, nálam ezt nem kell.

Én úgy akrom, hogy elkezdjük 16:00-kor, aki odaér az jó, fizet 450Ft-ot, és azzal akár 3 X 45 percet is maradhat, aki meg később jön az akkor kapcsolódik be amikor tud, de még az utolsó 45 percért is megéri a 450! (Akinek meg dolga van már 17:20-kor az elmegy, nem kell végigülnie az egészet.

2012. jan. 18. 09:51
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez így nekem eléggé bukó. Eleve 160 km a távolság, nem tudok könnyen pattogni (utazás nem pénz, nem az hátráltat). Késői a kezdés, és ha maradnék végig nem tudnék mivel hazamenni. Sajnálom igazán. :(


Második válaszoló.

2012. jan. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az ár eléggé oké, viszont Bp-en belül sem mindegy, hogy hol. 19. ker-be nem járnék ki, metróközelben jó lenne. És persze még fontos lenne, milyen korosztály van. Szeretem a jó társaságot, de pl. 16 évesekkel nem szívesen járnék össze. De nem zavarnának, ha lennének felnőttek is.

A 16 óra szerintem kizárja a dolgozó embereket, még akkor is, ha lehet csatlakozni később, elkésni senki nem szeret... 17-nél előbbre nem tenném a helyedben.

35N

2012. jan. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ava87 ***** válasza:
Hát Budapest nekem sincs épp a szomszédban :/
2012. jan. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Csak ne írjuk le a 16 éveseket...Mi van ha a srác 7 éve USA-ban volt, és anyanyelvi a kiejtése, amit a klub használhat fonológiai, vagy hangképző gyakorlatokhoz.
2012. jan. 18. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!