Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » A következő angol szöveg mit...

A következő angol szöveg mit jelent magyarul?

Figyelt kérdés
Thre's only a certain percentage of people who would understand what that's about.Most people would be like "how dare you domectic violence",but to me I'm like I know what you mean,i know exactly what you mean!Pete's really cool,he's been like in the pipeline for 3 years even,but he just ...err..He's me.We had numbers for eachother..2 weeks agi...and then it all kind of went ..downhill.I mean,it one of them things,I'm sure he'd ,ove to do it,I'd love to do it,but it's not.a burning desire that both of us have to do it,but it'd be really nice,really.I mean he is one of the most eloquent ,and well put ,and gentle songwriters,but gentle and brutal songwriters of our age.
2012. febr. 29. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
"Csak egy bizonyos százaléka a zembereknek az, aki érti, miről van itt szó. A legtöbben elkezdenék, "hogy képzeled, hogy családon belüli erőszak", de én meg asztat mondom, izé, aszondom t'om mint mondsz, pontosan tom mit mondsz! Petya igazán királycsávó, már mintha három éve gyünne, csakhát izé. Én vagyok. Voltak számaink egymásnak. Két hete. és asztánmeg az egész ment a levesbe. Vagyisháthogy izé, ígyúgyamúgy én bisztosan, én szeretem esztet csinyáni, szeretném csinálni, de nem izé. Nem éget minket kettőnket a vágy, hogy csináljuk, de igazán szép lenne, télleg. Merhát aszondom hogy ő az egyik legszebb szavú, és legjobban fogalmazó, és legszelídebb dalszerző, de korunk egyik legszelídebb és legbrutálisabb dalszerzője."
2012. márc. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen .
2012. márc. 1. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!