Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Milyen japán neveket ismersz?

Milyen japán neveket ismersz?

Figyelt kérdés
Fiú és lánynevekre gondolok. Örülnék, ha leírnád, neten nem sokat találok, legalábbis nem annyit, mint szeretnék, hátha sok kicsi sokra megy alapon sikerül összedobnunk jópár nevet. :)))
2012. márc. 7. 19:46
 1/3 anonim válasza:
2012. márc. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel Japánul tanulok, illetve elég sok animet láttam, így jóval többet, mint amennyit csak így fel tudnék sorolni.


Gondolom az elterjedtebbek érdekelnek...

[link]

(A jelentések részt úgy olvasd, hogy az csak a kanjik jelentése, amivel írják, azt pedig a szülő viszonylag szabadon döntheti el, tehát, egyáltalán nem egyértelmű a romajiból, hogy mi a "jelentése".)

2012. márc. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ooo, köszönöm a linkeket, így utólag nézem, hogy a kategóriát is rosszul választottam meg :D De sebaj, választ kaptam, köszönöm!!
2012. márc. 7. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!