Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hanganyagok angolul? Leginkább...

Hanganyagok angolul? Leginkább szinonimák érdekelnének.

Figyelt kérdés
Nyelvvizsgára készülök, és a szókincsemet nagyon gyengének érzem. Az egyik rizikós gyakorlat a szinonima-választás, ez egyáltalán nem megy, ebből kezdő szinten vagyok. Olyan hanganyagokat keresek, ahol mondjuk szinonimákat olvasnak fel vagy nem is tudom. Munkába menet lenne időm hallgatni, viszont rövid távon máshogy nem tudom legalább közepesre fejleszteni ezt a fajta (nem) tudást. Olvasni nincs időm a munka és a család mellett, meg aztán rövid távon nem is járnék sikerrel vele. :(
2012. márc. 21. 09:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Hanganyagról ilyen témában nem tudok, de nekem nyelvvizsga előtt rengeteget segített az "Angol/amerikai idiomatikus szólások és kifejezések tára" c. könyv, amit úgy kaptam kölcsön. Mindig a táskámban volt és ahol csak lehetett, böngésztem. Mivel ez a "szótár" angol-angol, rengeteget segített a szókincs fejlesztésében.
2012. márc. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!