Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Szerintetek mit jelent a...

Szerintetek mit jelent a következő mondat: For you and you friend the apartment is 250 EUR?

Figyelt kérdés

Szálláskeresés ügyben kaptam ezt a levelet. Tanultam angolt, csak nekem nem egyértelmű a mondat:

Neked és barátodnak az apartman 250 EUR, csak ezt hogy értsem: kettőnknek együtt vagy külön-külön 250 EUR? Mert azért nem mindegy :)



2012. máj. 9. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Apartmannál sosem szokták fejenként kérni a díjat, mindig apartmanárat kell fizetni. Meg aztán ha fejenként lenne 250 EUR, akkor nem úgy írná, hogy neked és a barátodnak, hanem hogy "per person".
2012. máj. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is elég egyértelmű, hogy mindkettőtöknek együtt 250 EUR, de nem fogsz belehalni, ha visszakérdezel a biztonság kedvéért, hisz az is lehet, hogy ő fogalmazot rosszul.
2012. máj. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az apartman ára 250 EUR.
2012. júl. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!