Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Letudná írni valaki nekem ezt...

Letudná írni valaki nekem ezt angolul?

Figyelt kérdés

Ha kérhetnék az Istentől magam számára valami szépet és nagyot, azt kérném, hogy adjon nekem egy egyszerű kicsi házat, négy szobával, vadszőlős tornáccal, öreg körtefával. Ragyogjon be a nap a ház minden ablakán, s olyan kicsi legyen, hogy ne férjen el benne kétség, perpatvar, békétlenség. Csak én s az, akit szeretek...


Köszönöm előre is!


2012. máj. 19. 12:00
 1/3 anonim válasza:
Nekem igy sikerult,remélem megfelel:If you could ask God for something nice and big for me, I ask to give me a simple little house of four rooms, wild grape porch, an old pear tree. The sun shine into the windows of every house, and a small one, that are beyond reasonable doubt in it, fracas, unrest. Just me and the one I love ...
2012. máj. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

If I could ask something beautiful and big for myself from God, I would ask him to give me a simple, little house with four rooms, a porch with Virginia creepers, an old pear tree. Let the sun shine through every windows of the house, and let it be so small so that the doubt, quarrel and restlessness cannot find room in it. Only I and the one I love.


Nekem így sikerült. Az előző válaszoló ejtett pár hibát. Azt nem mondom, hogy az enyém biztosan 100%-osan jó, de jobb, mint az első.


19/L

2012. máj. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen tudom utólag láttam hogy van benne hiba.
2012. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!